مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، «رحمت اله مشرقی» به سمت مدیرآموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل آیین تکریم مرتضی جمشیدی  و معارفه رحمت اله مشرقی مدیریت اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل با حضور فرماندار، معاون تربیت بدنی و سلامت و نیز مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل آیین تکریم مرتضی جمشیدی  و معارفه رحمت اله مشرقی مدیریت اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل با حضور فرماندار، معاون تربیت بدنی و سلامت و نیز مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در سالن امام سجاد علیه السلام برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان با اشاره به اینکه مدیران آینده از دل نهاد آموزش و پرورش تربیت می شوند گفت: خانواده‌ها فرزندان خود را به نظام آموزش و پرورشی می سپارند که بر اساس مؤلفه های اخلاقی، انسانی، اسلامی و دینی تربیت شوند.

وی سند موسوم به ۲۰۳۰ سازمان یونسکو را  یکی از موارد طراحی نظام سلطه‌ی بین‌المللی دانست و افزود: سند ۲۰۳۰ گرچه شاید فهرستی زیبا در ظاهر داشته باشد، اما در اسناد پشت پرده‌ای که بر مبنای آن تنظیم شده است، ترویج انحرافات جنسی، بی‌اعتقادی و زندگی سکولار را دنبال می‌کند.

رئیس شورای آموزش و پرورش تأکید کرد: همه برنامه ریزی‌ها باید به سمت اهدافی پیش برود که طبق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی حاصل ۱۲ سال تعلیم تربیت کودکان و نوجوانان و جوانان، تربیت انسان های مؤمن ، خردمند، اندیشمند، دانشمند و دارای اخلاق اسلامی باشد.

فرماندار به سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص تحول بنیادین در نظام آموزشی به عنوان یکی از مهمترین اسناد بالادستی اشاره کرد و افزود: مدیران در نظام آموزش و پرورش باید برنامه هایشان را بر اساس سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی ، سند تحول بنیادین و بر اساس اصول و ضوابط اسلامی که انعکاس خواست قلبی امّت اسلامی است تهیه نمایند.

رضایی گفت: برنامه ها باید به صورتی طراحی و تدوین گردد که نه تنها موجب هدر رفت فرصت ها نشود بلکه موجب سعادت و سر بلندی گردد.

فرماندار آران و بیدگل در ادامه خاطر نشان کرد: اگر مدعی هستیم آموزش و پرورش یک نهاد مؤثر و حیاتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است لذا متقابلاً اهداف قطعی و جزمی دشمن هم به قصد اثرگذاری بر نحوه کیفیت آموزش و پرورش در این مجموعه عظیم می باشد که بتواند بر خلاف آرمان‌ها و باورهای اخلاقی و انسانی و انقلاب اسلامی به مقاصد جاهلانه خود برسد.

 وی افزود: با اراده جهادی و انقلابی در آموزش و پرورش می توان مانع از تحقق اهداف دشمن در این نهاد انسان‌ساز و آینده‌ساز شد.

علی اکبر رضایی در پایان اظهار داشت: اگر ما مدعی ولایت مداری و ادعای مدیریت جهادی داریم باید شبانه روز به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در تمامی زمینه ها باشیم و هر آنچه که در توان داریم در طبق اخلاص و تلاش گذاشته و از خود بروز دهیم.

گفتنی است در این آیین از خدمات مرتضی جمشیدی تجلیل و رحمت اله مشرقی به عنوان مدیرجدید اداره آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :