عدم انجام وظایف سازمانی باعث سلب اعتماد خیّرین نشود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ آیین راه‌اندازی سالن ورزشی شهید معینی نژاد و گرامیداشت ابوالشهید حاج ماشااله معینی نژاد با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان و جمعی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان در این آیین با قدردانی از خانواده شهید معینی نژاد […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ آیین راه‌اندازی سالن ورزشی شهید معینی نژاد و گرامیداشت ابوالشهید حاج ماشااله معینی نژاد با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان و جمعی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان در این آیین با قدردانی از خانواده شهید معینی نژاد گفت: گرچه «سرانه کمّی» ورزشی شهرستان نسبت به استان در وضعیت مطلوبی به سر می برد اما به نظر می رسد از لحاظ محتوایی و کمیّت نیاز به توجه بیشتری دارد.

علی اکبر رضایی تصریح کرد: شهروندان شهرستان آران و بیدگل مصداق بارز کسانی هستند که هزینه های‌شان برای حکومت و دولت کم، اما سودشان برای کمک به دولت زیاد است.

وی با تأکید بر این موضوع که نباید دلیلی برای رفع مسئولیت برای مسئولین و دستگاه های اجرایی در انجام وظایف باشد یادآور شد: قطعا اگر مردم و خیّرین مشارکت خوبی در راه آبادانی و پیشرفت شهرستان و منطقه دارند نباید باعث سهل‌انگاری دستگاه های اجرایی چه در سطح ملّی و چه در سطح استان و شهرستان شود.

فرماندار در پایان با اشاره به این که بخشی از پروژه‌های شهرستان به دلیل عدم انجام تعهدات توسط دولت متوقف شده است گفت: مسئولان استان در انجام وظایف سازمانی خود باعث سلب اعتماد خیریّن نشوند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :