سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۲۱:۱۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

گردهمایی هنرمندان شهرستان آران و بیدگل

هنرمندان انقلابی باید مقاومت ملّت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه دنیای غرب را با آثار خود در تاریخ ماندگار کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی،گردهمایی هنرمندان شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی و هنرمندان برجسته و ممتاز این شهرستان در سالن شهدای هنرمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی،گردهمایی هنرمندان شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی و هنرمندان برجسته و ممتاز این شهرستان در سالن شهدای هنرمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فرماندار در این آیین رمز موفقیت شهیدآوینی را حدیث نفس نگفتن از خود و کسب رضایت خداوند دانست و با تأکید بر ترسیم نقشه راه هنر انقلابی به دو مقوله هنر متعهّد و هنر غیرمتعهّد توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی افزود: هنر غیرمتعهدی که فقط ابعاد هنری و تکنیک را در اولویت قرار دهد و نسبت به مشکلات جامعه بی اهمیت باشد، ارزشی ندارد.

وی گفت: هنرمندِ متعهدِ انقلابیِ ما باید جلوه‌های شکوهمند انقلاب اسلامی را در ایجاد امید آفرینی و تثبیت انقلاب اسلامی به تصویر بکشد.

رضایی با با تأکید بر اینکه حقّ هنر مقاومت مردم در تحریمها به خوبی ادا نشده است افزود: هنرمندان انقلابی باید مقاومت مردم ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه دنیای غرب را با آثار خود در تاریخ ماندگار کنند.   

وی گفت: هنرمندان متعهّد و اهل درد و درک انقلاب اسلامی در سطح شهرستان به عرصه جهاد فرهنگی و هنری ورود کرده و به تولید آثار هنری در بحث مقاومت و جلوه‌های ایثارگری آن بپردازند.

گفتنی است این گردهمایی در راستای تجلیل از مقام ۶۸ شهید هنرمند و با حضور بیش از ۲۰۰ هنرمند برجسته و ممتاز شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =