گردهمایی هنرمندان شهرستان آران و بیدگل

هنرمندان انقلابی باید مقاومت ملّت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه دنیای غرب را با آثار خود در تاریخ ماندگار کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی،گردهمایی هنرمندان شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی و هنرمندان برجسته و ممتاز این شهرستان در سالن شهدای هنرمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی،گردهمایی هنرمندان شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی و هنرمندان برجسته و ممتاز این شهرستان در سالن شهدای هنرمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فرماندار در این آیین رمز موفقیت شهیدآوینی را حدیث نفس نگفتن از خود و کسب رضایت خداوند دانست و با تأکید بر ترسیم نقشه راه هنر انقلابی به دو مقوله هنر متعهّد و هنر غیرمتعهّد توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی افزود: هنر غیرمتعهدی که فقط ابعاد هنری و تکنیک را در اولویت قرار دهد و نسبت به مشکلات جامعه بی اهمیت باشد، ارزشی ندارد.

وی گفت: هنرمندِ متعهدِ انقلابیِ ما باید جلوه‌های شکوهمند انقلاب اسلامی را در ایجاد امید آفرینی و تثبیت انقلاب اسلامی به تصویر بکشد.

رضایی با با تأکید بر اینکه حقّ هنر مقاومت مردم در تحریمها به خوبی ادا نشده است افزود: هنرمندان انقلابی باید مقاومت مردم ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه دنیای غرب را با آثار خود در تاریخ ماندگار کنند.   

وی گفت: هنرمندان متعهّد و اهل درد و درک انقلاب اسلامی در سطح شهرستان به عرصه جهاد فرهنگی و هنری ورود کرده و به تولید آثار هنری در بحث مقاومت و جلوه‌های ایثارگری آن بپردازند.

گفتنی است این گردهمایی در راستای تجلیل از مقام ۶۸ شهید هنرمند و با حضور بیش از ۲۰۰ هنرمند برجسته و ممتاز شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :