آغاز طرح اکرام ایتام و محسنین از امروز

خیّران و نیکوکاران با حمایت از فرزندان ایتام و محسنین، زمینه گره‌گشایی از مشکلات آنها را فراهم کنند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۷۴۵ حامی خیّر و نوع‌دوست شهرستان از بیش از ۴۳۵ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد حمایت مادّی و معنوی می‌کنند افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است برای خیّران و نیکوکاران تا […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۷۴۵ حامی خیّر و نوع‌دوست شهرستان از بیش از ۴۳۵ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد حمایت مادّی و معنوی می‌کنند افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است برای خیّران و نیکوکاران تا با کسب فضایل معنوی و قبول حمایت از فرزندان ایتام و محسنین، زمینه گره‌گشایی از مشکلات آنها را فراهم کنند.

رضایی افزود: تعدادی از فرزندان محسنین در شهرستان هنوز فاقد حامی هستندکه امیداوریم خیّران و نیکوکاران با تأسی از راه پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم و ائمه اطهار علیهم السلام نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی این فرزندان اقدام کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از هدف‌گذاری نهاد کمیته امداد در ماه مبارک رمضان به منظور جذب حامی جدید برای ایتام نیازمند خبر داد و گفت: به مناسبت هفته اکرام ایتام تمامی ایتام تحت حمایت کمیته امداد از سفره‌های پیش بینی شده ضیافت های افطاری خیّران بهره‌مند می شوند.

وی گفت: طرح اکرام ایتام از سال ۷۸ با هدف رسیدگی به نیازهای مادی و معنوی فرزندان محروم از نعمت پدر و طرح محسنین نیز با هدف حمایت از کودکان  با سرپرست با مشارکت حامیان خیّر شکل گرفته و توانسته در مسیر خود به تعالی قابل توجهی دست یابد.

وی اضافه کرد: در این طرح‌ها حمایت معنوی ایتام و فرزندان محسنین به خیران واگذار می‌شود و هر حامی با پذیرفتن یک یا چند یتیم، ماهیانه مبلغی را بطور مستقیم و آنی به حساب ایشان واریز می نماید.     

شایان ذکر است، نیکوکاران می‌توانند برای شرکت در طرح اکرام ایتام و محسنین و حمایت از یک یا چند “فرزند معنوی” از طریق پایگاههای امداد یا ثبت نام در سایت امداد به آدرس ekram.emdad.ir نسبت دریافت شماره کارت مجازی و انتخاب فرزندان اقدام و مبلغ مورد تمایل خود را واریز نماید.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :