جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۰۶:۰۳:۰۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

آغاز طرح اکرام ایتام و محسنین از امروز

خیّران و نیکوکاران با حمایت از فرزندان ایتام و محسنین، زمینه گره‌گشایی از مشکلات آنها را فراهم کنند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۷۴۵ حامی خیّر و نوع‌دوست شهرستان از بیش از ۴۳۵ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد حمایت مادّی و معنوی می‌کنند افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است برای خیّران و نیکوکاران تا […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۷۴۵ حامی خیّر و نوع‌دوست شهرستان از بیش از ۴۳۵ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد حمایت مادّی و معنوی می‌کنند افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است برای خیّران و نیکوکاران تا با کسب فضایل معنوی و قبول حمایت از فرزندان ایتام و محسنین، زمینه گره‌گشایی از مشکلات آنها را فراهم کنند.

رضایی افزود: تعدادی از فرزندان محسنین در شهرستان هنوز فاقد حامی هستندکه امیداوریم خیّران و نیکوکاران با تأسی از راه پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم و ائمه اطهار علیهم السلام نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی این فرزندان اقدام کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از هدف‌گذاری نهاد کمیته امداد در ماه مبارک رمضان به منظور جذب حامی جدید برای ایتام نیازمند خبر داد و گفت: به مناسبت هفته اکرام ایتام تمامی ایتام تحت حمایت کمیته امداد از سفره‌های پیش بینی شده ضیافت های افطاری خیّران بهره‌مند می شوند.

وی گفت: طرح اکرام ایتام از سال ۷۸ با هدف رسیدگی به نیازهای مادی و معنوی فرزندان محروم از نعمت پدر و طرح محسنین نیز با هدف حمایت از کودکان  با سرپرست با مشارکت حامیان خیّر شکل گرفته و توانسته در مسیر خود به تعالی قابل توجهی دست یابد.

وی اضافه کرد: در این طرح‌ها حمایت معنوی ایتام و فرزندان محسنین به خیران واگذار می‌شود و هر حامی با پذیرفتن یک یا چند یتیم، ماهیانه مبلغی را بطور مستقیم و آنی به حساب ایشان واریز می نماید.     

شایان ذکر است، نیکوکاران می‌توانند برای شرکت در طرح اکرام ایتام و محسنین و حمایت از یک یا چند “فرزند معنوی” از طریق پایگاههای امداد یا ثبت نام در سایت امداد به آدرس ekram.emdad.ir نسبت دریافت شماره کارت مجازی و انتخاب فرزندان اقدام و مبلغ مورد تمایل خود را واریز نماید.

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =