دیدار رئیس فدراسیون دو و میدانی با فرماندار شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ رییس فدراسیون دو و میدانی کشور که به منظور بازدید از اردوی آماده‌سازی خانم ریحانه مبینی دارنده رکورد ملّی پرش طول بانوان کشور، به شهرستان آران ‌و بیدگل سفر کرده بود با علی‌ اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد. فرماندار در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ رییس فدراسیون دو و میدانی کشور که به منظور بازدید از اردوی آماده‌سازی خانم ریحانه مبینی دارنده رکورد ملّی پرش طول بانوان کشور، به شهرستان آران ‌و بیدگل سفر کرده بود با علی‌ اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار در این دیدار با اشاره به اهمیّت ورزش دو و میدانی گفت: در راستای رشد و ارتقاء ورزش دو و میدانی از تمامی برنامه‌ها و عملکرد هیأت دو و میدانی حمایت می کنیم تا شاهد موفقیت‌های روز افزون دو و میدانی شهرستان آران و بیدگل در سطح کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه حجاب به هیچ عنوان مانعی در جهت موفقیت افراد در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش نیست؛ افزود: در عرصه‌های بین المللی، دختران ایرانی با حجاب اسلامی توانسته‌اند رتبه‌های برتر جهان را در مراحل و مقاطع مختلف به دست آورند و حجاب در هیچ مرحله‌ای نتوانسته است مانعی برای کسب موفقیت افراد شود.

وی ورزشکاران را سفیران فرهنگی انقلاب دانست و تصریح کرد: زمانی که بانوی ورزشکاری با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی حاضر می‌شود یا مردان ورزشکار با لباسهایی مزیّن به نام اهل بیت علیهم السلام در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، توجه جهانیان به تعالیم انسان ساز اسلام و فرهنگ والای انقلاب جلب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، کسب عناوین برتر ورزش دو و میدانی توسط خانم ریحانه مبینی را بخش مهمی از سند افتخارات مردم این شهرستان دانست و اظهار کرد: ورزشکاران این شهرستان با حضور در میادین ورزشی، پایبندی خود را به اخلاق ثابت و از این نظر نمایانگر فرهنگ اصیل مردم این شهرستان بوده‌اند.

گفتنی است ریحانه مبینی که پیش‌تر به همراه مربی خود اردوی آماده سازی و تدارکاتی را با منظور حضور در بازیهای آسیایی، به مدت دو ماه در کشور ترکیه برگزار کرد، در حال حاضر ادامه روند آماده سازی را در آران‌ و بیدگل دنبال می‌کند.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :