چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
۰۳:۵۸:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

دیدار رئیس فدراسیون دو و میدانی با فرماندار شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ رییس فدراسیون دو و میدانی کشور که به منظور بازدید از اردوی آماده‌سازی خانم ریحانه مبینی دارنده رکورد ملّی پرش طول بانوان کشور، به شهرستان آران ‌و بیدگل سفر کرده بود با علی‌ اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد. فرماندار در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ رییس فدراسیون دو و میدانی کشور که به منظور بازدید از اردوی آماده‌سازی خانم ریحانه مبینی دارنده رکورد ملّی پرش طول بانوان کشور، به شهرستان آران ‌و بیدگل سفر کرده بود با علی‌ اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار در این دیدار با اشاره به اهمیّت ورزش دو و میدانی گفت: در راستای رشد و ارتقاء ورزش دو و میدانی از تمامی برنامه‌ها و عملکرد هیأت دو و میدانی حمایت می کنیم تا شاهد موفقیت‌های روز افزون دو و میدانی شهرستان آران و بیدگل در سطح کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه حجاب به هیچ عنوان مانعی در جهت موفقیت افراد در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش نیست؛ افزود: در عرصه‌های بین المللی، دختران ایرانی با حجاب اسلامی توانسته‌اند رتبه‌های برتر جهان را در مراحل و مقاطع مختلف به دست آورند و حجاب در هیچ مرحله‌ای نتوانسته است مانعی برای کسب موفقیت افراد شود.

وی ورزشکاران را سفیران فرهنگی انقلاب دانست و تصریح کرد: زمانی که بانوی ورزشکاری با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی حاضر می‌شود یا مردان ورزشکار با لباسهایی مزیّن به نام اهل بیت علیهم السلام در مسابقات حضور پیدا می‌کنند، توجه جهانیان به تعالیم انسان ساز اسلام و فرهنگ والای انقلاب جلب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، کسب عناوین برتر ورزش دو و میدانی توسط خانم ریحانه مبینی را بخش مهمی از سند افتخارات مردم این شهرستان دانست و اظهار کرد: ورزشکاران این شهرستان با حضور در میادین ورزشی، پایبندی خود را به اخلاق ثابت و از این نظر نمایانگر فرهنگ اصیل مردم این شهرستان بوده‌اند.

گفتنی است ریحانه مبینی که پیش‌تر به همراه مربی خود اردوی آماده سازی و تدارکاتی را با منظور حضور در بازیهای آسیایی، به مدت دو ماه در کشور ترکیه برگزار کرد، در حال حاضر ادامه روند آماده سازی را در آران‌ و بیدگل دنبال می‌کند.

مطالب مشابه

عصر روز دوشنبه ۷ خردادماه، در اجرای ماده ۳۸ و ۳۹ قانون انتخابات ریاست‌ جمهوری، با دعوت فرماندار شهرستان آران و بیدگل، جلسه معتمدان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به منظور انتخاب ۸ معتمد عضو هیأت اجرایی این انتخابات، با حضور شخصیت‌های مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

۸ خرداد ۱۴۰۳
هیأت اجرائی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بر اساس ماده 38 و 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره‌های آن انتخاب شدند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ در اجرای ماده ۳۸ و ۳۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری، با دعوت علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، جلسه معتمدان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری به منظور انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیأت اجرایی این انتخابات، با حضور اعضای هیات نظارت و اعضای اداری هیأت […]

۸ خرداد ۱۴۰۳
وزیر کشور روز یکشنبه در نامه ای خطاب به استانداران و فرمانداران سراسر کشور دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را طبق برنامه زمان بندی ابلاغی، صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، متن نامه دکتر احمد وحیدی وزیر کشور به این شرح است: بسمه تعالی  استانداران محترم سراسرکشور فرمانداران محترم سراسر کشور با سلام و احترام؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان، در اجرای اصل یکصد و سی و یکم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه کارگروه اجرای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و اعضای کمیته‌های اجرایی انتخابات صبح امروز یکشنبه ۶ خردادماه در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست کلیات قانون و آیین‌نامه‌ی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

۶ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =