پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
۱۸:۱۷:۱۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار: راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسّر خواهد شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند. وی اجرای برنامه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند.

وی اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محیط‌های سالم را موجب کاهش رشد مصرف مواد مخدر عنوان کرد و افزود: حمایت خانواده‌ها و آگاهی‌بخشی، نقش بسیار مؤثری در درمان و پیشگیری از دام اعتیاد دارد.

وی با بیان اینکه راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسر خواهد شد گفت:هر دستگاه اجرایی در زمینه شرح وظایف خود با درک مسئولیت‌ها و اهمیّت پرداختن به آن اقدام مناسب داشته باشد.

وی افزود: اداره بهزیستی شهرستان با برگزاری جلسات مختلف با متخصصین و کارشناسان در زمینه اعتیاد، همکاری و همفکری علمی انجام داده و با اجرای طرح‌های جامع، شاهد کاهش بازگشت معتادان به چرخه اعتیاد باشند.

وی آموزش‌های مهارتی را یکی از ارکان اصلی در ایجاد شغل در رشته های مختلف برای افراد بهبود یافته و سوق دادن این افراد جهت ورود به بازار کار و تولید کشور دانست و تصریح کرد: فراهم کردن بستر و شرایط اشتغال یکی از مهم ترین و بزرگترین خدمت آموزش فنی و حرفه ای به خانواده های آسیب دیده اجتماعی است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =