فرماندار: راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسّر خواهد شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند. وی اجرای برنامه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند.

وی اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محیط‌های سالم را موجب کاهش رشد مصرف مواد مخدر عنوان کرد و افزود: حمایت خانواده‌ها و آگاهی‌بخشی، نقش بسیار مؤثری در درمان و پیشگیری از دام اعتیاد دارد.

وی با بیان اینکه راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسر خواهد شد گفت:هر دستگاه اجرایی در زمینه شرح وظایف خود با درک مسئولیت‌ها و اهمیّت پرداختن به آن اقدام مناسب داشته باشد.

وی افزود: اداره بهزیستی شهرستان با برگزاری جلسات مختلف با متخصصین و کارشناسان در زمینه اعتیاد، همکاری و همفکری علمی انجام داده و با اجرای طرح‌های جامع، شاهد کاهش بازگشت معتادان به چرخه اعتیاد باشند.

وی آموزش‌های مهارتی را یکی از ارکان اصلی در ایجاد شغل در رشته های مختلف برای افراد بهبود یافته و سوق دادن این افراد جهت ورود به بازار کار و تولید کشور دانست و تصریح کرد: فراهم کردن بستر و شرایط اشتغال یکی از مهم ترین و بزرگترین خدمت آموزش فنی و حرفه ای به خانواده های آسیب دیده اجتماعی است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :