یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۱۰:۵۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار: راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسّر خواهد شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند. وی اجرای برنامه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار، اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر را پدیده ای فراگیر، همگانی و پیچیده دانست و اظهار داشت: طرح‌های ابتکاری با نتیجه‌بخشی بالا، برای پیشگیری و درمان ضروری بوده و لازم است همه آحاد جامعه در این راستا ورود کنند.

وی اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در محیط‌های سالم را موجب کاهش رشد مصرف مواد مخدر عنوان کرد و افزود: حمایت خانواده‌ها و آگاهی‌بخشی، نقش بسیار مؤثری در درمان و پیشگیری از دام اعتیاد دارد.

وی با بیان اینکه راه مبارزه با مواد مخدر با تلاش و هم افزایی تمام دستگاه‌ها میسر خواهد شد گفت:هر دستگاه اجرایی در زمینه شرح وظایف خود با درک مسئولیت‌ها و اهمیّت پرداختن به آن اقدام مناسب داشته باشد.

وی افزود: اداره بهزیستی شهرستان با برگزاری جلسات مختلف با متخصصین و کارشناسان در زمینه اعتیاد، همکاری و همفکری علمی انجام داده و با اجرای طرح‌های جامع، شاهد کاهش بازگشت معتادان به چرخه اعتیاد باشند.

وی آموزش‌های مهارتی را یکی از ارکان اصلی در ایجاد شغل در رشته های مختلف برای افراد بهبود یافته و سوق دادن این افراد جهت ورود به بازار کار و تولید کشور دانست و تصریح کرد: فراهم کردن بستر و شرایط اشتغال یکی از مهم ترین و بزرگترین خدمت آموزش فنی و حرفه ای به خانواده های آسیب دیده اجتماعی است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان هشتمین روز از با هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای گرانقدر روستای یزدلان بخش کویرات با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، روحانیت معزز و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شامگاه جمعه هفتم مهرماه در آستان […]

۸ مهر ۱۴۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفتم مهرماه؛ روز ملّی آتش‌نشانی و ایمنی، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های آتش‌نشانان شهرداری آران و بیدگل تجلیل و قدردانی شد.

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای سفیدشهر با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =