دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
۱۹:۰۷:۰۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد

بنا به پیشنهاد سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان، با حکم سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل در آیین معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با تقدیر از اعضای شورای تأمین این شهرستان در برقراری امنیّت و آسایش مردم این شهرستان گفت: نیروی انتظامی مفتخر به خدمت بی‌منّت به مردم بوده که این باعث سربلندی پلیس در پیشگاه خداوند متعال است.

وی افزود: نقش و وظیفه بسیار خطیر پلیس در ایجاد نظم و امنیّت فردی و اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و امروز افتخار و سربلندی نظام اسلامی ایران به پایمردی و دلاورمردی نیروی انتظامی است.

رضایی در این آیین اظهار داشت: نیروی انتظامی بدون وابستگی به قدرت‌های دنیا و نظام استکباری در تمامی حوزه‌ها استقلال دارد و با حضور میدانی و تلاش خود، فتنه‌های و توطئه‌های مختلف را خنثی کرده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد انقلابی، ایمانی و ولایی، سه رکن مهم در موفقیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است افزود: اتصال و وابستگی بی نظیر مردم به نیروهای مسلّح و به نیروی انتظامی در مقایسه با سایر کشورهای جهان بی نظیر است.

وی حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم را بر عهده نیروی انتظامی دانست و افزود: وظیفه اصلی نیروی انتظامی، حفظ و ارتقای نظم و امنیّت مردم در جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

گفتنی است طی آیینی از خدمات ارزشمند سرهنگ علی اصغر محمدی تقدیر و سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =