فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد

بنا به پیشنهاد سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان، با حکم سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل در آیین معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با تقدیر از اعضای شورای تأمین این شهرستان در برقراری امنیّت و آسایش مردم این شهرستان گفت: نیروی انتظامی مفتخر به خدمت بی‌منّت به مردم بوده که این باعث سربلندی پلیس در پیشگاه خداوند متعال است.

وی افزود: نقش و وظیفه بسیار خطیر پلیس در ایجاد نظم و امنیّت فردی و اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و امروز افتخار و سربلندی نظام اسلامی ایران به پایمردی و دلاورمردی نیروی انتظامی است.

رضایی در این آیین اظهار داشت: نیروی انتظامی بدون وابستگی به قدرت‌های دنیا و نظام استکباری در تمامی حوزه‌ها استقلال دارد و با حضور میدانی و تلاش خود، فتنه‌های و توطئه‌های مختلف را خنثی کرده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد انقلابی، ایمانی و ولایی، سه رکن مهم در موفقیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است افزود: اتصال و وابستگی بی نظیر مردم به نیروهای مسلّح و به نیروی انتظامی در مقایسه با سایر کشورهای جهان بی نظیر است.

وی حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم را بر عهده نیروی انتظامی دانست و افزود: وظیفه اصلی نیروی انتظامی، حفظ و ارتقای نظم و امنیّت مردم در جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

گفتنی است طی آیینی از خدمات ارزشمند سرهنگ علی اصغر محمدی تقدیر و سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد.

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :