چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۴۷:۳۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد

بنا به پیشنهاد سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان، با حکم سرتیپ حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، آیین تکریم سرهنگ علی اصغرمحمدی و معارفه سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، امام جمعه، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران ‌و بیدگل در آیین معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با تقدیر از اعضای شورای تأمین این شهرستان در برقراری امنیّت و آسایش مردم این شهرستان گفت: نیروی انتظامی مفتخر به خدمت بی‌منّت به مردم بوده که این باعث سربلندی پلیس در پیشگاه خداوند متعال است.

وی افزود: نقش و وظیفه بسیار خطیر پلیس در ایجاد نظم و امنیّت فردی و اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و امروز افتخار و سربلندی نظام اسلامی ایران به پایمردی و دلاورمردی نیروی انتظامی است.

رضایی در این آیین اظهار داشت: نیروی انتظامی بدون وابستگی به قدرت‌های دنیا و نظام استکباری در تمامی حوزه‌ها استقلال دارد و با حضور میدانی و تلاش خود، فتنه‌های و توطئه‌های مختلف را خنثی کرده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد انقلابی، ایمانی و ولایی، سه رکن مهم در موفقیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است افزود: اتصال و وابستگی بی نظیر مردم به نیروهای مسلّح و به نیروی انتظامی در مقایسه با سایر کشورهای جهان بی نظیر است.

وی حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم را بر عهده نیروی انتظامی دانست و افزود: وظیفه اصلی نیروی انتظامی، حفظ و ارتقای نظم و امنیّت مردم در جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

گفتنی است طی آیینی از خدمات ارزشمند سرهنگ علی اصغر محمدی تقدیر و سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد.

 

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل ضمن اشاره به نقش مهم معلمان در جامعه گفت: وضعیت امروز آموزش و پرورش ناشی از بی‌ توجهی به دانشگاه فرهنگیان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر رضایی ظهر امروز در مراسم بازگشایی دانشگاه فرهنگیان در شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به مقام مهم و ارزشمند معلم در جامعه اظهار داشت: دانشجو معلمان قرار است تربیت نسل‌های جمهوری اسلامی را بر عهده داشته باشید و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲
دانشگاه فرهنگیان آران ‌و بیدگل؛ در آیینی با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز در آیینی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، علی اکبر کجباف رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، امام‌جمعه، مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از دانشجویان، دانشگاه فرهنگیان شهرستان آران و بیدگل گشایش یافت. این مرکز قابلیت پذیرش حداقل ۲۵۰ دانشجو در سه رشته مقطع کارشناسی […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه مشترک ستاد هماهنگی خدمات سفر و کارگروه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد صبح امروز ۱۲مهرماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. تمهیدات و برنامه‌ریزی میزبانی شهرستان همزمان با آغاز فصل […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۱۱مهرماه، ملاقات مردمی فرماندار با شهروندان برگزار شد. این ملاقات‌ها در راستای تکریم ارباب رجوع از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ در محل اتاق فرماندار برگزار و ۵۰ نفر از مردم این شهرستان در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان […]

۱۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =