پیام فرماندار آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر

فرماندار آران و بیدگل طی پیامی 18 اردیبهشت ماه فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، آغاز هفته هلال احمر را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی، فرماندار طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را گرامی داشت.متن پیام به این شرح است:  بسم الله الرحمن الرحیم نام جمعیت هلال احمر با ارزش ها و مفاهیمی چون ایثار، از خود گذشتگی، انسانیت و احسان،سعه صدر،احساس مسئولیت و مهربانی […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی، فرماندار طی پیامی روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را گرامی داشت.متن پیام به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

نام جمعیت هلال احمر با ارزش ها و مفاهیمی چون ایثار، از خود گذشتگی، انسانیت و احسان،سعه صدر،احساس مسئولیت و مهربانی گره خورده است.

انسانهای شریف و وارسته‌ای که با اراده ای ستودنی و بی‌هیچ گونه منّت و درخواستی سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان می شتابند.

دریادلانی که در جمعیت هلال احمر خدمت می کنند، در حوادث غیر مترقبه، بی منّت و صادقانه به یاری انسانهای نیازمند می شتابند و کامش را از حلاوت انسانیت و نوعدوستی شیرین می کنند.

جمعیت هلال احمر با بهره گیری از آموزه های مکتب اسلام عزیز و سیاست های نظام اسلامی و به فعلیت رساندن ظرفیت های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ یاد شده در گوشه گوشه‌ی دنیا ایفا می نمایند و در سخت‌ترین شرایط و بحرانی‌ترین لحظات به ویژه درهنگام خشم و قهر طبیعت درکنار همشهریان و هموطنان و همنوعان خود حاضر می شوند و برای آسایش و رفاه آن ها از آرامش و عافیت خود چشم پوشیده اند.

اینجانب۱۸اردیبهشت ماه سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به  تلاشگران این عرصه بخصوص به مدیر، کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل تبریک می گویم و برای همه عزیزان آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی دارم و امیدوارم در سایه سار عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با کمک و همکاری همه کارکنان و کلیه اعضای جمعیت در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای باری تعالی و مردم عزیز موفق و مؤید باشند.

 علی اکبر رضایی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :