بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از مجتمع نساجی آسایش

فرماندار آران و بیدگل با حضور در مجتمع نساجی آسایش از واحد تولیدی بازدید و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به منظور بهبود فضای کسب و کار، بررسی موانع و مشکلات و حمایت از تولید و تولیدکنندگان شهرستان از مجتمع نساجی آسایش بازدید کرد. وی ضمن بازدید از این واحد تولیدی، در دیدار با مدیر این کارخانه از تلاش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به منظور بهبود فضای کسب و کار، بررسی موانع و مشکلات و حمایت از تولید و تولیدکنندگان شهرستان از مجتمع نساجی آسایش بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از این واحد تولیدی، در دیدار با مدیر این کارخانه از تلاش و همّت آنان برای ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای شهرستان قدردانی کرد. و گفت: ابتکار و خلاقیت‌های انجام شده در حوزه‌های گوناگون مجتمع نساجی آسایش ستودنی و قابل تقدیر است.

وی افزود: در راستای رفع مشکلات و حمایت از تولید کنندگان، از واحد های تولیدی شهرستان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این واحد ها بررسی و دستورات لازم برای حل این مشکلات صادر می شود.

گفتنی است شرکت مجتمع نساجی آسایش در سال۱۳۸۰ تأسیس و ضمن ایجاد اشتغال حدود ۳۰۰ نفر(بطور مستقیم) نائل به افتخارات متعدد از جمله: پنج سال به عنوان صادر  کننده نمونه کشوری(ملی) و چهارده سال متوالی ( ازسال۱۳۸۳ لغایت سال ۱۳۹۶ ) به عنوان صادرکننده نمونه و سال های ۱۳۹۷و ۱۳۹۸ به عنوان صادر کننده ممتاز استان (اصفهان) انتخاب گردید.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :