پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۱۶:۳۶:۴۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

عمل به دستورات فرماندهی در نیروهای مسلّح مبانی اعتقادی دارد و بر همین اساس است که برای اجرای دستور جان می دهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرمانداراین شهرستان، در نشست با فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا و دانشجویان دوره ۳۲ کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به کارنامه درخشان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش هم‌زمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، به ندای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرمانداراین شهرستان، در نشست با فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا و دانشجویان دوره ۳۲ کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به کارنامه درخشان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش هم‌زمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، به ندای آسمانی رهبر انقلاب لبیک گفت و به عنوان نخستین بازوی توانمند نظامی انقلاب در جهت تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های خستگی ناپذیری داشتند و عزیزترین فرماندهان خود را بر فراز آسمان و زمین تقدیم انقلاب کردند.

وی با تأکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلّح همیشه سالم‌ترین، قوی‌ترین و بهترین بوده است افزود: ساختار نیروهای مسلّح در جمهوری اسلامی ایران کاملاً هوشمندانه و مدبرانه تدوین شده است.

وی گفت: وجود نهاد مقدسی مثل عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در نیروهای مسلّح نشان میدهد که ساختار نیروهای مسلّح در جمهوری اسلامی ایران، یک ساختار ممتاز است.

رضایی یکی از علّت های موفقیت نیروهای مسلّح را فرماندهی آن دانست و افزود: رهبری که در رأس نیروهای مسلّح ایران قرار دارد

مجتهد جامع الشرایطی است که اقرب الناس به معصوم است و وقتی فرمانی از سوی چنین فرماندهی صادر می شود نگاه تمام سربازان و افسران به آن یک نگاه اعتقادی است.

وی تصریح کرد: نیروهای مسلّح می دانند صرف حضور تحت زعامت و فرماندهی کلّ قوا برای خدمت یک توفیق است و آنچنان محکم و استوار و مقتدر در مقابل دشمن  ظهور و بروز پیدا می کنند که دنیا باید در وصف آن تمام قد بایستد و در مقابلش سر تعظیم فرود آورد.

وی اظهار داشت: نیروهای مسلّح با امنیتی که در کشور ایجاد کرده است از آزمون‌های مختلف سربلند بیرون آمده و آثار شکوفایی‌اش در سراسر جهان نمود پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نقش نیرو‌های مسلّح در دوران دفاع مقدس و خدمات ارتش در حوادث و بحران‌های کشور اشاره کرد و گفت: نیروهای مسلّح ما همواره در خدمت به مردم و همیشه در صحنه کشورمان پیشگام هستند.

وی گفت: با وجود هجمه‌هایی که علیه نیروهای مسلّح صورت می گیرد نیروهای مسلّح همواره خدمتگزار و مطمئن‌ترین نهاد مورد اعتماد مردم در نظام اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه امروز عالم‌ترین، دانشمندترین و فاضل‌ترین نیروهای کشور در نیروهای مسلّح شاغل هستند افزود: دستاوردهای نیروهای مسلّح در عرصه دفاعی و غیر دفاعی اثبات این ادعاست.

وی با اشاره به هجمه دشمنان خارجی، که به دنبال تضعیف و انحلال ارتش بودند، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی مخالفت حضرت امام خمینی (ره) به عنوان بزرگترین مدافع ارتش با صدور پیام تاریخی ۲۹ فروردین، از ارتشیان غیور خواستند در شهرستان های بزرگ با ساز و کار نظامی به رژه بپردازند و حمایت خود را از ملّت ایران اعلام نموده و برای دفاع از مرزها اعلام آمادگی نمایند.

وی افزود: امروز به برکت خون شهداء، ارتش جمهوری اسلامی ایران با پایبندی به اعتقادات، ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام، جایگاه ممتاز و والایی دارد.

وی تفاوت ارتش جمهوری اسلامی ایران با دیگر ارتش‌های جهان را مکتبی و ولایی بودن ارتش و تبعیّت از رهبر اسلامی و انقلابی دانست و گفت: مبنای هر کاری در جامعه امنیّت است و این امنیّت، اقتدار و عظمت با تلاش نیرو‌های مسلّح محقق شده است.

گفتنی است دانشجویان به منظور ارتقای سطح اطلاعات خود از جغرافیای نظامی در شهر‌های مورد مطالعه و کشورهای هم‌جوار و تجزیه و تحلیل مناطق مورد نظر در جنبه‌های نظامی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی حضور پیدا می کنند و مناطق مهم و استراتژیک کشور توسط این دانشجویان مورد ارزیابی قرار می گیرد تا با کسب آمادگی لازم در مواقع ضروری، به‌ عنوان طراحان عملیاتی آینده ارتش بتوانند برابر نیاز در مناطق مختلف کشور عملیات‌های بزرگی را طراحی کنند.

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =