تبیین خدمات دامپزشکی برای مردم بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان در نشست با دکتر موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه سلامت مردم متأثر از سلامت غذایی است و دامپزشکی همواره در این جهت در حال خدمت رسانی است، افزود: بدون شک کوچکترین غفلت در این حوزه می […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان در نشست با دکتر موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه سلامت مردم متأثر از سلامت غذایی است و دامپزشکی همواره در این جهت در حال خدمت رسانی است، افزود: بدون شک کوچکترین غفلت در این حوزه می تواند جامعه را دچار التهاب کند.

وی آگاه سازی و اطلاع رسانی به موقع و صحیح در خصوص خدمات دامپزشکی را راه حل تأثیر گذاری بر حل مشکلات پیش رو در این بخش از جامعه دانست و خاطر نشان کرد : تبیین خدمات دامپزشکی برای مردم بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان ضمن خدا قوت به دکتر نظام طاهری رئیس و سایرکارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان که با وجود گستردگی فعالیت ها در این حرفه، با انرژی و بدون هیچ چشم داشتی در مسیر صیانت از سرمایه های دامی کشور و بهداشت و سلامت در جامعه تلاش می کنند، قول مساعد در جهت رفع مشکلات دامپزشکی شهرستان داد و گفت: از آنجایی که دامپزشکی از دستگاه‌های خدمات‌رسان به قشر زحمت کش جامعه می باشد، تمام تلاش و همکاری خود را با این دستگاه جهت پویایی و رشد تولیدات دامی شهرستان به کار خواهد گرفت.

دکتر موحدی در این نشست از حمایت‌ها و همکاری‌های ارزنده فرماندار شهرستان آران و بیدگل در راستای تحقق دامپزشکی تشکر و قدردانی نمود و در ادامه پیرامون اهم وظایف سازمان دامپزشکی کشور به عنوان یک دستگاه تخصصی در زمینه‌های تأمین بهداشت، سلامت و فراهم کردن رفاه دام، کنترل، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های دامی.، تأمین و تضمین بهداشت و سلامت فرآورده‌های پروتئینی دامی، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مشترک انسان و دام، فراهم کردن شرایط ورود به بازارهای جهانی، توسعه پایدار و سرمایه گذاری در بخش دام  و… را به اختصار تشریح کرد.
مدیرکل دامپزشکی استان در پایان عدم و کاهش بروز بیماری ه

ای دامی و مشترک طی سال های اخیر را دستاوردی ارزنده برای حوزه دامپزشکی عنوان و  به طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام حوزه دامپزشکی استان اشاره و خاطر نشان کرد: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، تمام تلاش خویش را به کار گرفته ایم تا بتوانیم ضمن حمایت حداکثری از تولیدکنندگان به ویژه تولید فرآورده‌های خام دامی سالم و بهداشتی، زمینه توسعه اقتصاد و صیانت از سرمایه های ملی را بیش از پیش فراهم نماییم.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :