مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در «جهاد تبیین» مورد توجه قرار دهند

سلسله نشستهای بصیرتی با موضوع «جهاد تبیین» ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد. دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی به ویژه جوانان و نوجوانان هستیم که در این خصوص مدیران و نهادهای انقلابی جهت تحقق جهاد تبیین، بر خنثی سازی نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم دارند.

وی ارتباط مؤثر با مردم را یکی از موضوعات مهم در بحث جهاد تبیین دانست و افزود: مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در جهاد تبیین و به نوعی مسئولیت پاسخگویی شبهات را با رویکرد تبیین مورد توجه قرار دهند.

وی گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب بر مسئولیت همگان به خصوص جوانان، مسئولان و مدیران و افراد مؤثر بر افکار و فضای عمومی در جهت حرکت و جهاد تبیین، بایسته‌ها و اولویت هایی را فرا روی مسئولین اجرایی قرار داده است.

وی تأکیدکرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان بویژه دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی درخصوص جهاد تبیین وظیفه مضاعف دارند و باید با حرکتی جهادی در میدان تبیین حضور یابد و ارزش‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان تبیین کنند.

گفتنی است سلسله نشست های بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” با حضور دکتر رضا صفری، فعال رسانه و مسئول اسبق بسیج رسانه استان اصفهان ویژه مدیران و روسای دستگاههای اجرائی و اداری شهرستان آران و بیدگل در سالن ۴ دی فرمانداری و با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :