دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۰۷:۰۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در «جهاد تبیین» مورد توجه قرار دهند

سلسله نشستهای بصیرتی با موضوع «جهاد تبیین» ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد. دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی به ویژه جوانان و نوجوانان هستیم که در این خصوص مدیران و نهادهای انقلابی جهت تحقق جهاد تبیین، بر خنثی سازی نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم دارند.

وی ارتباط مؤثر با مردم را یکی از موضوعات مهم در بحث جهاد تبیین دانست و افزود: مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در جهاد تبیین و به نوعی مسئولیت پاسخگویی شبهات را با رویکرد تبیین مورد توجه قرار دهند.

وی گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب بر مسئولیت همگان به خصوص جوانان، مسئولان و مدیران و افراد مؤثر بر افکار و فضای عمومی در جهت حرکت و جهاد تبیین، بایسته‌ها و اولویت هایی را فرا روی مسئولین اجرایی قرار داده است.

وی تأکیدکرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان بویژه دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی درخصوص جهاد تبیین وظیفه مضاعف دارند و باید با حرکتی جهادی در میدان تبیین حضور یابد و ارزش‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان تبیین کنند.

گفتنی است سلسله نشست های بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” با حضور دکتر رضا صفری، فعال رسانه و مسئول اسبق بسیج رسانه استان اصفهان ویژه مدیران و روسای دستگاههای اجرائی و اداری شهرستان آران و بیدگل در سالن ۴ دی فرمانداری و با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =