جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
۰۳:۰۵:۴۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار ره‌آورد سفر ریاست جمهور به استان اصفهان جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران‌ و ‌بیدگل گفت: سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل میدانی مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه برای شهرستان تصویب شد.

وی افزود: قبل از سفر استاندار جلساتی در سطح استان جهت بررسی مسائل و مشکلات با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار و با توجه به ظرفیت‌های موجود راهکارهای لازم ارائه و در سفر استاندار به تصویب رسید، تمام اهتمام استانداری این است که از سفرهای نمایشی و تشریفاتی پرهیز شود و آثار و تبعات آن برای مردم مشخص باشد.

رضایی گفت: سفر ریاست‌جمهور با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه های راه، بهداشت و درمان، آموزشی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان حضور یافتند و بازدیدی از مراکز بهداشتی درمانی بیمارستان ثامن الحجج(ع)، امام حسن مجتبی(ع) و مراکز جامع سلامت ابوزیدآباد، نوش آباد و سفیدشهر داشتند و مقرر شد تصمیمات لازم برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی  اتخاذ و ابلاغ شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مقرر شده بود معاون وزیر راه و شهرسازی هم به شهرستان سفر کند ولی با توجه به حجم برنامه‌های ایشان ممکن نشد و ضمن تماس تلفنی دو پروژه جامانده در مصوبات ریاست‌جمهوری به ایشان اطلاع‌رسانی شد که مقرر شد ۵ کیلومتر جاده نوش‌آباد به فیض‌آباد بهسازی و همچنین ۱۰ کیلومتر روکش آسفالت جاده ابوزیدآباد نیز انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ اولین مرحله قرعه‌کشی واگذاری زمین در قالب طرح نهضت ملّی مسکن برای متقاضیان شهر آران و بیدگل صبح امروز پنج‌شنبه ۶ مهرماه با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، رؤسای ادارات بنیاد مسکن و راه و شهرسازی شهرستان، کارشناسان حوزه‌های حراست و مسکن شهری […]

۶ مهر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی گفت‌وگوی تلفنی با شهروندان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱، پاسخگوی دغدغه‌ها و مشکلات مردم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز چهارشنبه پنجم مهرماه با حضور در مرکز سامد ١١١ (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) به‌صورت تلفنی ضمن شنیدن دغدغه‌های مردم شریف شهرستان پاسخگوی مطالبات آن‌ها شد و دستورات لازم را جهت پیگیری موضوعات بیان شده از سوی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
رضا چاقیان با کسب اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهرستان، برای سومین سال متوالی در سمت ریاست شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور ۶ عضو شورای شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار و رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌رئیس انتخاب شدند. در این جلسه و پس از رأی‌گیری اعضا، ناصر محرابی‌مقدم به […]

۵ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه چهارم مهرماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار، و با حضور دادستان عمومی و انقلاب، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار و مشکلات ۶ واحد تولیدی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =