۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار ره‌آورد سفر ریاست جمهور به استان اصفهان جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران‌ و ‌بیدگل گفت: سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل میدانی مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه برای شهرستان تصویب شد.

وی افزود: قبل از سفر استاندار جلساتی در سطح استان جهت بررسی مسائل و مشکلات با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار و با توجه به ظرفیت‌های موجود راهکارهای لازم ارائه و در سفر استاندار به تصویب رسید، تمام اهتمام استانداری این است که از سفرهای نمایشی و تشریفاتی پرهیز شود و آثار و تبعات آن برای مردم مشخص باشد.

رضایی گفت: سفر ریاست‌جمهور با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه های راه، بهداشت و درمان، آموزشی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان حضور یافتند و بازدیدی از مراکز بهداشتی درمانی بیمارستان ثامن الحجج(ع)، امام حسن مجتبی(ع) و مراکز جامع سلامت ابوزیدآباد، نوش آباد و سفیدشهر داشتند و مقرر شد تصمیمات لازم برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی  اتخاذ و ابلاغ شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مقرر شده بود معاون وزیر راه و شهرسازی هم به شهرستان سفر کند ولی با توجه به حجم برنامه‌های ایشان ممکن نشد و ضمن تماس تلفنی دو پروژه جامانده در مصوبات ریاست‌جمهوری به ایشان اطلاع‌رسانی شد که مقرر شد ۵ کیلومتر جاده نوش‌آباد به فیض‌آباد بهسازی و همچنین ۱۰ کیلومتر روکش آسفالت جاده ابوزیدآباد نیز انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، با حکم دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، مهندس مهدی قنایی‌مقدم به سمت شهردار سفیدشهر منصوب شد. در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره ۴۶۵/ ش/س مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر سفیدشهر و مستند به تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :