سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۰:۴۱:۳۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار ره‌آورد سفر ریاست جمهور به استان اصفهان جهت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران‌ و ‌بیدگل گفت: سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل میدانی مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگاران در تشریح دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت به اصفهان اظهار کرد: در هفته‌های گذشته قبل از سفر رئیس‌جمهور، استاندار اصفهان به شهرستان آران ‌و ‌بیدگل سفر کرد و در این سفر ۲۹ مصوبه برای شهرستان تصویب شد.

وی افزود: قبل از سفر استاندار جلساتی در سطح استان جهت بررسی مسائل و مشکلات با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار و با توجه به ظرفیت‌های موجود راهکارهای لازم ارائه و در سفر استاندار به تصویب رسید، تمام اهتمام استانداری این است که از سفرهای نمایشی و تشریفاتی پرهیز شود و آثار و تبعات آن برای مردم مشخص باشد.

رضایی گفت: سفر ریاست‌جمهور با رویکرد ارتباط مردمی، بررسی و حل مشکلات انجام شد و در این سفر مبلغ ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه های راه، بهداشت و درمان، آموزشی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی برای شهرستان آران ‌و‌ بیدگل اختصاص پیدا کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان حضور یافتند و بازدیدی از مراکز بهداشتی درمانی بیمارستان ثامن الحجج(ع)، امام حسن مجتبی(ع) و مراکز جامع سلامت ابوزیدآباد، نوش آباد و سفیدشهر داشتند و مقرر شد تصمیمات لازم برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی  اتخاذ و ابلاغ شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مقرر شده بود معاون وزیر راه و شهرسازی هم به شهرستان سفر کند ولی با توجه به حجم برنامه‌های ایشان ممکن نشد و ضمن تماس تلفنی دو پروژه جامانده در مصوبات ریاست‌جمهوری به ایشان اطلاع‌رسانی شد که مقرر شد ۵ کیلومتر جاده نوش‌آباد به فیض‌آباد بهسازی و همچنین ۱۰ کیلومتر روکش آسفالت جاده ابوزیدآباد نیز انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =