فرماندار شهـرستان آران و بیـدگل: در ستاد تسهـیل، اصـل بر گره‌گشـایی و رونق تولـید است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان گفت: از تمام ظرفیت‌های دولت برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی استفاده می‌کنیم. وی از برگزاری دو نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل طی سه ماهه نخست سال‌جاری خبر داد و افزود: در این نشست‌ها مشکلات […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان گفت: از تمام ظرفیت‌های دولت برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی استفاده می‌کنیم.

وی از برگزاری دو نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل طی سه ماهه نخست سال‌جاری خبر داد و افزود: در این نشست‌ها مشکلات بیش از ۲۰ شرکت و واحد تولیدی در حوزه تسهیلات بانکی، تامین منابع آبی، واگذاری زمین، تأمین گاز و زیست محیطی بررسی شد.

رضایی افزود: همچنین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مدیران کل ستادی در جریان سفر استاندار به این شهرستان برگزار و طرح توسعه مناطق صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی و هلال مطرح و بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات اسناد مالکیت و تأمین آب واحدهای تولیدی منطقه صنعتی هلال و سلیمان صباحی و همچنین تقویت شبکه مخابراتی منطقه صنعتی فیض‌آباد و مشکلات کوره‌داران آجرپزی ابوزیدآباد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون استاندار اصفهان اعلام نظر شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: در ستاد تسهیل، اصل بر گره‌گشایی و رونق تولید است تا قوانین به نفع مردم تفسیر شود و از حداکثر ظرفیت برای تسهیل حوزه صنعت و تولید استفاده شود.

وی در ادامه بر احیای واحدهای نیمه فعال یا غیرفعال واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد و گفت: فعالیت مستمر و کارشناسی ستاد تسهیل، بهترین ظرفیت برای پیگیری مسایل و مشکلات صنایع و طرح‌های تولیدی و همچنین حمایت از تولیدکنندگان برای رفع موانع تولید است.

رضایی خاطر نشان کرد: واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد و دارای مجوز معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌توانند برای دریافت تسهیلات با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس اینترنتی www.behinyab.ir  تسهیلات دریافت کنند.

وی ادامه داد: در این طرح اولویت با بنگاه هایی است که عمدتاً دارای مشکلات نقدینگی بوده و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، مشکلی که مانع راه‌اندازی یا افزایش تولید باشد، نداشته و با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی طرح، تکمیل یا افزایش ظرفیت واحد و ایجاد اشتغال جدید می‌باشند.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل با جمعیتی بالغ بر ۱۰۵ هزار نفر دارای ۸۱۰ واحد صنعتی در مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال، انصار، مالک اشتر و شهرک صنعتی قدس و نرخ بیکاری کمتر از ۵ درصد می‌باشد.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :