دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۰۹:۳۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهـرستان آران و بیـدگل: در ستاد تسهـیل، اصـل بر گره‌گشـایی و رونق تولـید است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان گفت: از تمام ظرفیت‌های دولت برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی استفاده می‌کنیم. وی از برگزاری دو نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل طی سه ماهه نخست سال‌جاری خبر داد و افزود: در این نشست‌ها مشکلات […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان گفت: از تمام ظرفیت‌های دولت برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی استفاده می‌کنیم.

وی از برگزاری دو نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل طی سه ماهه نخست سال‌جاری خبر داد و افزود: در این نشست‌ها مشکلات بیش از ۲۰ شرکت و واحد تولیدی در حوزه تسهیلات بانکی، تامین منابع آبی، واگذاری زمین، تأمین گاز و زیست محیطی بررسی شد.

رضایی افزود: همچنین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مدیران کل ستادی در جریان سفر استاندار به این شهرستان برگزار و طرح توسعه مناطق صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی و هلال مطرح و بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات اسناد مالکیت و تأمین آب واحدهای تولیدی منطقه صنعتی هلال و سلیمان صباحی و همچنین تقویت شبکه مخابراتی منطقه صنعتی فیض‌آباد و مشکلات کوره‌داران آجرپزی ابوزیدآباد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون استاندار اصفهان اعلام نظر شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: در ستاد تسهیل، اصل بر گره‌گشایی و رونق تولید است تا قوانین به نفع مردم تفسیر شود و از حداکثر ظرفیت برای تسهیل حوزه صنعت و تولید استفاده شود.

وی در ادامه بر احیای واحدهای نیمه فعال یا غیرفعال واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد و گفت: فعالیت مستمر و کارشناسی ستاد تسهیل، بهترین ظرفیت برای پیگیری مسایل و مشکلات صنایع و طرح‌های تولیدی و همچنین حمایت از تولیدکنندگان برای رفع موانع تولید است.

رضایی خاطر نشان کرد: واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد و دارای مجوز معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌توانند برای دریافت تسهیلات با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس اینترنتی www.behinyab.ir  تسهیلات دریافت کنند.

وی ادامه داد: در این طرح اولویت با بنگاه هایی است که عمدتاً دارای مشکلات نقدینگی بوده و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، مشکلی که مانع راه‌اندازی یا افزایش تولید باشد، نداشته و با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی طرح، تکمیل یا افزایش ظرفیت واحد و ایجاد اشتغال جدید می‌باشند.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل با جمعیتی بالغ بر ۱۰۵ هزار نفر دارای ۸۱۰ واحد صنعتی در مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال، انصار، مالک اشتر و شهرک صنعتی قدس و نرخ بیکاری کمتر از ۵ درصد می‌باشد.

مطالب مشابه
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاها بصورت میدانی از روستاهای شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند. در این بازدید میدانی که […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ عملیات اجرایی طرح کاشت یک میلیارد درخت در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم کاشت نهال با هدف آغاز عملیات اجرایی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت صبح امروز شنبه ۱۱ آذرماه همزمان در سراسر کشور با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، معاون فرماندار، بخشدار، دهیاران و جمعی از مسئولان در محور میدان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
صبح روز پنج‌شنبه ۹مهرماه؛ دستورات لازم برای تکمیل و تأمین پزشک دو بیمارستان آران و بیدگل از سوی وزیر بهداشت صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از پروژه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۹۰ درصدی این پروژه، در تماس با مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دستور تسریع در تکمیل این پروژه را صادر کرد. به گفته وزیر بهداشت […]

۱۰ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ظهر امروز پنج‌شنبه ۹ آذرماه؛ دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی علی‌اکبر رضایی فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان به منظور مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و […]

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =