فرماندار شهرستان آران و بیدگل: بسیج اصناف توانایی دارد در جهت رفع موانع و مشکلات جامعه نقش آفرینی کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با بازرسان بسیج اصناف، کمک و یاری‌رسانی بی مزد و منّت بسیجیان مخلص و بی ادعا را در پیشبرد اهداف کشور یادآور شد و اظهار داشت: حضور موفق و مقتدرانه بسیج طی هشت سال دفاع […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با بازرسان بسیج اصناف، کمک و یاری‌رسانی بی مزد و منّت بسیجیان مخلص و بی ادعا را در پیشبرد اهداف کشور یادآور شد و اظهار داشت: حضور موفق و مقتدرانه بسیج طی هشت سال دفاع مقدس توانست معادلات دشمنان را برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شکست مواجه کند و امروز هم بسیج توانایی دارد که با تمام ظرفیت خود در جهت رفع موانع و مشکلات جامعه به خصوص در فرآیند توسعه اقتصادی کشور نقش آفرینی کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه تقویت بازرسی میان معاون اول ریاست جمهوری و رئیس سازمان بسیج مستضعفین به منظور نقش آفرینی بسیج درکنترل و نظارت بر بازار و قیمت‌ها گفت: هدف از نظارت، بررسی قیمت‌ها، جلوگیری از دپوکالا‌ها و اقلام ضروری و پایش عملکرد فعالان اقتصادی درسطح بازار است.

وی در خصوص طرح تنظیم بازار و مقابله با احتکار و گرانفروشی اظهار داشت: در راستای مطالبات و فرامین مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی برکمک همه جانبه همه دستگاه‌ها به دولت در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، بسیج اصناف می تواند در کنار سایر دستگاه‌های نظارتی در موضوع نظارت بر بازار، موفق عمل کند.

رضایی با اشاره به اینکه قصد و نیّت دشمن افزایش نارضایتی در میان مردم است گفت: هر قدمی که در راستای افزایش رضایت مردم برداشته شود برنامه‌های استکبار جهانی و دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: اولویت اول و اصلی بازرسان بسیجی بر امر بازرسی، نظارت بر واحدهای صنفی و کنترل و بازرسی از چرخه‌های کامل اعم از تولید، توزیع و فروش اقلام و کالاهای اساسی است.

وی اهتمام جدی مسئولان شهرستان و همراهی دستگاه‌های نظارتی، انتظامی و امنیّتی برای برخورد با سودجویان در جهت ایجاد فضای آرامش و نا امن کردن فضا برای سودجویان را مورد تأکید قرار داد.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :