گردهـمایی بزرگ عاشـورائیان آران و بیـدگل برگزار شد

گردهمایی بزرگ عاشورائیان با حضور بیش از ۳۰۰ کارگزار هیئت مذهبی و مداحان شهرستان آران و بیدگل در سالن همایش شهدای دولت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: در آستانه فرارسیدن ماه عزای حسینی، گردهمایی بزرگ عاشورائیان شهرستان آران و بیدگل در سالن شهدای دولت فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: در آستانه فرارسیدن ماه عزای حسینی، گردهمایی بزرگ عاشورائیان شهرستان آران و بیدگل در سالن شهدای دولت فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این مراسم که با حضور بیش از ۳۰۰ کارگزار هیئت های مذهبی آران و بیدگل و مداحان این شهرستان برگزار شد، حجت الاسلام علمی مسئول اداره هیئات و شورای هیئات مذهبی کشور در خصوص نقش و کارکرد هیئات مذهبی به ایراد سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام مجیدی تبار ادامه داد:  پخش کلیپ، بیان نکاتی در خصوص برنامه های عزاداری محرم توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس شورای هیئات مذهبی و مدیحه سرایی مداح اهل بیت حسن هارونی از دیگر برنامه های این همایش بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل ادامه داد: در بخش دیگری از این همایش، از اعضای پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل تجلیل و احکام اعضای ششمین دوره این شورا تقدیم شد.

حجت الاسلام محیدی تبار افزود: همچنین در این مراسم از آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی(ع) و هیئت مسلم بن عقیل(ع) این شهرستان به عنوان مراکز برتر در اجرای جشن های شادیانه غدیر و ضیافت علوی تقدیر شد.

همایش بزرگ عاشورائیان به همت اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل و با همکاری فرمانداری آران و بیدگل، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان این شهرستان برگزار شد./خبرگزاری شبستان

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :