دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
۰۴:۰۷:۵۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان آران و بیدگل برگزار شد

عزاداران حسینی با توجه به شرایط بیماری کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی عشق و ارادت شان را به سرور و سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار داشت: اقامه مراسم سوگواری و عزاداری برای سیّد و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) یکی از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار داشت: اقامه مراسم سوگواری و عزاداری برای سیّد و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) یکی از مصادیق تعظیم شعائر الهی است.

وی افزود: عزاداران حسینی با توجه به شرایط بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جریان برگزاری مراسم های ویژه ماه محرم، بار دیگر شور حسینی و عشق و ارادت شان را به سرور و سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به موارد بستری ناشی از بیماری کرونا و تغییر رنگ‌بندی شهرها در روزهای اخیر، گفت: پرهیز از عادی‌انگاری و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع سویه جدید و رعایت ضوابط بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، در اماکن عمومی، زیارتی و هیئت‌های مذهبی شهرستان ضرورت دارد.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان افزود‌: وضعیت شیوع این ویروس در شهرستان زرد است و همین امر، افزایش آگاهی عمومی نسبت به اهمیّت پایبندی به رعایت شیوه نامه های بهداشتی را ضروری می سازد.

وی تأکید کرد: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کنار تزریق واکسن دُز سوم و چهارم کمک شایانی در کاهش موارد ابتلا و بستری دارد.

رضایی نقش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در ارتقاء و استمرار رعایت دستورالعمل‌های پیشگیری از کرونا را مهم برشمرد و گفت: رسانه‌ها در امر مبارزه با کرونا می‌توانند ضمن اطلاع‌رسانی در آموزش، بسیج عمومی، انسجام ملّی، آگاهی و ایجاد امید و سلامت روانی برای مخاطبان، نقش اساسی را ایفا ‌کنند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه بخشدار مرکزی و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه‌های مختلف نمایشگاه‌ دستاوردهای کارآفرینی که همزمان با هفته بسیج در سفیدشهر و امامزاده قاسم علیه السلام برگزار شد، بازدید کرد. دکتر رضایی ضمن بازدید از دستاوردهای کارآفرینی، از […]

۶ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار به مناسبت هفته بسیج، با همراهی جناب سرهنگ حسین‌دوست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین شهرستان، ضمن بازدید از برخی پایگاه‌های مقاومت بسیج، با بسیجیان این پایگاه‌ها، در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی همچنین با حضور […]

۵ آذر ۱۴۰۱
صبح امروز همزمان با گرامیداشت روز بسیج مستضعفان، اجتماع بزرگ اقتدار بسیجیان شهرستان آران و بیدگل با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران و جمع عظیمی از بسیجیان شهرستان آران و بیدگل در مصلی نماز جمعه برگزار شد. حضور پرشور و گسترده […]

۵ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ آیین نکوداشت هفته بسیج صبح امروز با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، رؤسای ادارات، روحانیون و خانواده معظم شهدا در سالن ۹دی ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین […]

۱ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :