فرماندار شهرستان آران و بیدگل: بررسی جوانب مختلف احداث صنعت فولاد در آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: شورایی برای بررسی جوانب مختلف احداث صنعت فولاد و بخش ذوب آهن در آران و بیدگل تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر؛ علی اکبر رضایی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دغدغه برخی از فعالان محیط زیست و مردم در مورد صنعت فولاد و احداث ذوب آهن در آران و بیدگل اظهار داشت: برای این موضوع و با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر؛ علی اکبر رضایی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دغدغه برخی از فعالان محیط زیست و مردم در مورد صنعت فولاد و احداث ذوب آهن در آران و بیدگل اظهار داشت: برای این موضوع و با توجه به حساسیت‌های موجود شورایی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه اعضای این شورا در حال بررسی جوانب این موضوع هستند، ابراز داشت: در مورد بحث تأسیس ذوب آهن در آران و بیدگل و دیگر جنبه‌های مربوط به صنعت فولاد اعضای این شورا در جلساتی به این موضوع پرداخته اند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه در قالب این جلسات نقشه راه برای این موضوع تدوین شده است، تصریح کرد: یک جلسه هم با مدیران و مسئولان شرکت فولاد آران و بیدگل و جلسه دیگری هم در دفتر امام جمعه با حضور منتقدین این طرح برگزار و صحبت‌های طرفین شنیده شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی گمانه زنی کرده‌اند صحبت با منتقدین یکطرفه بوده و بدون حضور مدیران فولاد انجام شده است، تصریح کرد: این موضوع محلی از اعراب ندارد و ما تمام صحبت‌های مدیران فولاد و منتقدین را شنیده و در حال بررسی این موضوع هستیم.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد منطقه یحیی آباد و رسیدگی به آن گفت: در دولت سیزدهم و همزمان با ورود ما به فرمانداری یکی از مهمترین تصمیمات و اقدامات ما رسیدگی به این منطقه بوده و هست.

وی با اشاره به اینکه یحیی آباد جزئی از شهرستان آران و بیدگل بوده و هست، خاطرنشان کرد: اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در این منطقه همچنان ادامه خواهد داشت و دستگاه‌های مربوطه هم در این موضوع مصمم هستند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییرات در بین مدیران این شهرستان گفت: برخی از مدیران تغییر کرده‌اند ولی با این وجود باید اصلاح ساختارها هم انجام پذیرد چراکه تغییرات مدیران بدون اصلاح ساختار تأثیر مطلوب را ندارد.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :