برگزاری دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل

هفته دولت فرصت مناسبی برای انعكاس فعاليت‌های دستگاه‌های اجرايی به مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به مردم است خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در جمع مردم مسائل و مشکلات را شناسایی و با خدمت خالصانه و بی منّت اعتماد آسیب دیده مردم را جبران کنند.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های دولت اسلامی در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)، خدمتگزاری است گفت: هفته دولت، هفته افتخار و سربلندی دولتی است که تمام همّتش؛ خدمت به محرومان جامعه و رفع نیاز دردمندان و مستمندان باشد.

وی افزود: همراهی ملّت با دولت و پشتیبانی آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامی که دولت یک دولت ارزشی و خدمتگزار باشد، پایدار خواهد بود.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه مستکبران علیه ایران گفت: توجه و تلاش همه جانبه مسئولان در راه آرمان خودباوری و خودکفایی، امری اجتناب ناپذیر است و خطر غفلت از آن، متوجه اصل انقلاب خواهد بود.

رضایی گفت: مردم، کلیدی ترین و محوری ترین نقش را در روی کار آمدن دولت اسلامی دارند و باید به عنوان تکلیفی الهی به انتخاب، ارشاد و نظارت آن بپردازند.

فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد: کمیته‌های ستاد هفته دولت شهرستان، با همکاری مدیران دستگاه‌ها، برنامه‌ریزی مناسب جهت برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در کنار پروژه‌های عمرانی در هفته دولت داشته باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :