سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۱:۳۹:۴۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

برگزاری دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل

هفته دولت فرصت مناسبی برای انعكاس فعاليت‌های دستگاه‌های اجرايی به مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به مردم است خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در جمع مردم مسائل و مشکلات را شناسایی و با خدمت خالصانه و بی منّت اعتماد آسیب دیده مردم را جبران کنند.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های دولت اسلامی در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)، خدمتگزاری است گفت: هفته دولت، هفته افتخار و سربلندی دولتی است که تمام همّتش؛ خدمت به محرومان جامعه و رفع نیاز دردمندان و مستمندان باشد.

وی افزود: همراهی ملّت با دولت و پشتیبانی آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامی که دولت یک دولت ارزشی و خدمتگزار باشد، پایدار خواهد بود.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه مستکبران علیه ایران گفت: توجه و تلاش همه جانبه مسئولان در راه آرمان خودباوری و خودکفایی، امری اجتناب ناپذیر است و خطر غفلت از آن، متوجه اصل انقلاب خواهد بود.

رضایی گفت: مردم، کلیدی ترین و محوری ترین نقش را در روی کار آمدن دولت اسلامی دارند و باید به عنوان تکلیفی الهی به انتخاب، ارشاد و نظارت آن بپردازند.

فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد: کمیته‌های ستاد هفته دولت شهرستان، با همکاری مدیران دستگاه‌ها، برنامه‌ریزی مناسب جهت برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در کنار پروژه‌های عمرانی در هفته دولت داشته باشند.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =