یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۵۶:۱۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

برگزاری دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل

هفته دولت فرصت مناسبی برای انعكاس فعاليت‌های دستگاه‌های اجرايی به مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دومین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل به ریاست علی اکبر رضایی فرماندار و با حضور مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

رضایی با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای انعکاس فعالیت‌های انجام شده توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان به مردم است خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی با حضور در جمع مردم مسائل و مشکلات را شناسایی و با خدمت خالصانه و بی منّت اعتماد آسیب دیده مردم را جبران کنند.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های دولت اسلامی در اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)، خدمتگزاری است گفت: هفته دولت، هفته افتخار و سربلندی دولتی است که تمام همّتش؛ خدمت به محرومان جامعه و رفع نیاز دردمندان و مستمندان باشد.

وی افزود: همراهی ملّت با دولت و پشتیبانی آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامی که دولت یک دولت ارزشی و خدمتگزار باشد، پایدار خواهد بود.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه مستکبران علیه ایران گفت: توجه و تلاش همه جانبه مسئولان در راه آرمان خودباوری و خودکفایی، امری اجتناب ناپذیر است و خطر غفلت از آن، متوجه اصل انقلاب خواهد بود.

رضایی گفت: مردم، کلیدی ترین و محوری ترین نقش را در روی کار آمدن دولت اسلامی دارند و باید به عنوان تکلیفی الهی به انتخاب، ارشاد و نظارت آن بپردازند.

فرماندار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد: کمیته‌های ستاد هفته دولت شهرستان، با همکاری مدیران دستگاه‌ها، برنامه‌ریزی مناسب جهت برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در کنار پروژه‌های عمرانی در هفته دولت داشته باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان هشتمین روز از با هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای گرانقدر روستای یزدلان بخش کویرات با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، روحانیت معزز و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شامگاه جمعه هفتم مهرماه در آستان […]

۸ مهر ۱۴۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفتم مهرماه؛ روز ملّی آتش‌نشانی و ایمنی، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های آتش‌نشانان شهرداری آران و بیدگل تجلیل و قدردانی شد.

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای سفیدشهر با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =