افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در طول هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود. فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۸ میلیارد تومان افتتاح می شود که پروژه های قابل افتتاح در بخش خدماتی ۱۹ میلیارد تومان، پروژه های بخش عمرانی ۳۳ میلیارد تومان و بخش آموزشی ۱۶ میلیارد تومان خواهد بود.

رضایی ادامه داد: همچنین تعداد ۱۰ پروژه در بخش عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در طول هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار آران و بیدگل به فعالیت های دولت در یک سال اخیر اشاره کرد و گفت: برای بررسی عملکرد دولت باید کارهای انجام شده با شعارها و برنامه های انتخاباتی منطبق باشد و باید ببینیم دولت سیزدهم، کشور را با چه وضعیتی تحویل گرفته و امروز در چه جایگاهی هستیم.

رضایی ادامه داد: عدالت محوربودن، کم کردن فاصله طبقاتی، مردمی‌سازی دولت و مهم‌تر از همه تغییر دیدگاه دولت به مردم و اعاده سرمایه اجتماعی انقلاب محور فعالیت‌های دولت در یک سال اخیر بوده است.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :