یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۲:۰۱:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در طول هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود. فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۸ میلیارد تومان افتتاح می شود که پروژه های قابل افتتاح در بخش خدماتی ۱۹ میلیارد تومان، پروژه های بخش عمرانی ۳۳ میلیارد تومان و بخش آموزشی ۱۶ میلیارد تومان خواهد بود.

رضایی ادامه داد: همچنین تعداد ۱۰ پروژه در بخش عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در طول هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار آران و بیدگل به فعالیت های دولت در یک سال اخیر اشاره کرد و گفت: برای بررسی عملکرد دولت باید کارهای انجام شده با شعارها و برنامه های انتخاباتی منطبق باشد و باید ببینیم دولت سیزدهم، کشور را با چه وضعیتی تحویل گرفته و امروز در چه جایگاهی هستیم.

رضایی ادامه داد: عدالت محوربودن، کم کردن فاصله طبقاتی، مردمی‌سازی دولت و مهم‌تر از همه تغییر دیدگاه دولت به مردم و اعاده سرمایه اجتماعی انقلاب محور فعالیت‌های دولت در یک سال اخیر بوده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان هشتمین روز از با هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای گرانقدر روستای یزدلان بخش کویرات با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، روحانیت معزز و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شامگاه جمعه هفتم مهرماه در آستان […]

۸ مهر ۱۴۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفتم مهرماه؛ روز ملّی آتش‌نشانی و ایمنی، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های آتش‌نشانان شهرداری آران و بیدگل تجلیل و قدردانی شد.

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای سفیدشهر با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =