سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۰:۵۵:۰۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از افتتاح و کلنگ زنی ۴۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در طول هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود. فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: همزمان با هفته دولت، ۴۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از این تعداد ۳۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۸ میلیارد تومان افتتاح می شود که پروژه های قابل افتتاح در بخش خدماتی ۱۹ میلیارد تومان، پروژه های بخش عمرانی ۳۳ میلیارد تومان و بخش آموزشی ۱۶ میلیارد تومان خواهد بود.

رضایی ادامه داد: همچنین تعداد ۱۰ پروژه در بخش عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در طول هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار آران و بیدگل به فعالیت های دولت در یک سال اخیر اشاره کرد و گفت: برای بررسی عملکرد دولت باید کارهای انجام شده با شعارها و برنامه های انتخاباتی منطبق باشد و باید ببینیم دولت سیزدهم، کشور را با چه وضعیتی تحویل گرفته و امروز در چه جایگاهی هستیم.

رضایی ادامه داد: عدالت محوربودن، کم کردن فاصله طبقاتی، مردمی‌سازی دولت و مهم‌تر از همه تغییر دیدگاه دولت به مردم و اعاده سرمایه اجتماعی انقلاب محور فعالیت‌های دولت در یک سال اخیر بوده است.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 1 =