بهره‌برداری از ۹ طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری در بخش کویرات آران و بیدگل

همزمان با هفته دولت، 9 طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری با اعتباری بالغ بر 167میلیارد و 500 میلیون ریال در بخش کویرات آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، همزمان با هفته دولت ۹ طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان در بخش کویرات افتتاح و به بهره‌برداری رسید. دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، همزمان با هفته دولت ۹ طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان در بخش کویرات افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها گفت: اقامت بوم‌گردی خورشید سرچشمه با هزینه ۴۰میلیارد ریال در روستای محمدآباد و اقامت بوم‌گردی عمارت کهن با هزینه ۳۰میلیارد ریال در روستای کاغذی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بخش کویرات افتتاح شد.

وی از بهره‌برداری از پیش دبستانی و مهدکودک با هزینه ۳۲میلیارد ریال و اجرای ۳۰۰۰مترمربع سنگ‌فرش با هزینه ۶میلیارد ریال و احداث نیروگاه ۲۰ کیلو وات خورشیدی با هزینه ۴میلیارد ریال در روستای بخش کویرات نام برد.

وی افزود: زیرسازی و روکش آسفالت باند اول بلوار شهید سلیمانی با هزینه ۳۵میلیارد ریال و استخر ذخیره آبهای سطحی۳۵۰۰متر مکعبی با هزینه ۸/۵میلیارد ریال با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری به بهره‌برداری رسید.

وی بیان داشت: احداث سالن بدنسازی در حوزه ورزش و جوانان با اعتبار ۱۰میلیارد ریال در روستای محمدآباد و افتتاح مسکن محرومین در روستای کاغذی با هزینه ۲میلیارد ریال از دیگر طرحهای بخش کویرات بود.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :