پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
۱۹:۴۵:۵۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره برداری از ۶ طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در آران و بیدگل

در ششمین روز از هفته دولت؛ شش طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در شهر آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از شش طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل اظهار داشت: برای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر یک هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه یکی از این پروژه‌ها افتتاح کارخانه گلیم بافی بود، ابراز داشت: برای این کارخانه که برای ۵۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است، اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به افتتاح پروژه مخزن ۵۰۰ مترمکعبی شهر آران و بیدگل تصریح کرد: اعتبار اختصاص داده شده به این پروژه حدود ۶۰ میلیارد ریال بوده است.

وی تأکید کرد: این پروژه با هدف بهبود کمی آب شرب شهر آران وبیدگل، افزایش ظرفیت ذخیره آب شرب، مدیریت فشار و کاهش آب و افزایش پایداری آبرسانی ساخته و به بهره برداری رسید.

رضایی با اشاره به افتتاح مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای در آران و بیدگل خاطرنشان کرد: برای این پروژه نیز اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی بهره‌برداری از روکش آسفالت جاده روستای علی آباد بخش مرکزی  به طول ۵۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های امروز دانست و افزود: افتتاح مجتمع فرهنگی آموزشی ابوتراب نیز با کمک خیّرین و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های امروز بود.

فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: افتتاح پارک بانوان روستای محمدآباد مرکزی نیز با هزینه‌ای بالغ برپنج میلیارد ریال امروز انجام شد که این پروژه با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستای محمدآباد تکمیل شده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =