سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۲:۱۵:۵۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره برداری از ۶ طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در آران و بیدگل

در ششمین روز از هفته دولت؛ شش طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در شهر آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از شش طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل اظهار داشت: برای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر یک هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه یکی از این پروژه‌ها افتتاح کارخانه گلیم بافی بود، ابراز داشت: برای این کارخانه که برای ۵۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است، اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به افتتاح پروژه مخزن ۵۰۰ مترمکعبی شهر آران و بیدگل تصریح کرد: اعتبار اختصاص داده شده به این پروژه حدود ۶۰ میلیارد ریال بوده است.

وی تأکید کرد: این پروژه با هدف بهبود کمی آب شرب شهر آران وبیدگل، افزایش ظرفیت ذخیره آب شرب، مدیریت فشار و کاهش آب و افزایش پایداری آبرسانی ساخته و به بهره برداری رسید.

رضایی با اشاره به افتتاح مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای در آران و بیدگل خاطرنشان کرد: برای این پروژه نیز اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی بهره‌برداری از روکش آسفالت جاده روستای علی آباد بخش مرکزی  به طول ۵۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های امروز دانست و افزود: افتتاح مجتمع فرهنگی آموزشی ابوتراب نیز با کمک خیّرین و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های امروز بود.

فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: افتتاح پارک بانوان روستای محمدآباد مرکزی نیز با هزینه‌ای بالغ برپنج میلیارد ریال امروز انجام شد که این پروژه با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستای محمدآباد تکمیل شده است.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =