بهره برداری از ۶ طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در آران و بیدگل

در ششمین روز از هفته دولت؛ شش طرح عمرانی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در شهر آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در ششمین روز از هفته دولت، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان، ۶ طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از شش طرح عمرانی، صنعتی و کشاورزی در آران و بیدگل اظهار داشت: برای این طرح‌ها اعتباری بالغ بر یک هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه یکی از این پروژه‌ها افتتاح کارخانه گلیم بافی بود، ابراز داشت: برای این کارخانه که برای ۵۱ نفر اشتغال ایجاد کرده است، اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به افتتاح پروژه مخزن ۵۰۰ مترمکعبی شهر آران و بیدگل تصریح کرد: اعتبار اختصاص داده شده به این پروژه حدود ۶۰ میلیارد ریال بوده است.

وی تأکید کرد: این پروژه با هدف بهبود کمی آب شرب شهر آران وبیدگل، افزایش ظرفیت ذخیره آب شرب، مدیریت فشار و کاهش آب و افزایش پایداری آبرسانی ساخته و به بهره برداری رسید.

رضایی با اشاره به افتتاح مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای در آران و بیدگل خاطرنشان کرد: برای این پروژه نیز اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی بهره‌برداری از روکش آسفالت جاده روستای علی آباد بخش مرکزی  به طول ۵۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های امروز دانست و افزود: افتتاح مجتمع فرهنگی آموزشی ابوتراب نیز با کمک خیّرین و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های امروز بود.

فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: افتتاح پارک بانوان روستای محمدآباد مرکزی نیز با هزینه‌ای بالغ برپنج میلیارد ریال امروز انجام شد که این پروژه با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستای محمدآباد تکمیل شده است.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :