فرماندار شهرستان آران و بیدگل: سازمان‌های مردم نهاد منعکس‌کننده خواسته‌های مردم باشند

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تأكید بر لزوم استفاده دستگاه‌های اجرایی شهرستان از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد گفت: سمن‌ها می توانند نقش مؤثری در پیشبرد و حل مشکلات جامعه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته دولت، علی اکبر رضایی فرماندار، در نشست با تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در روند پیشرفت یک کشور دارند و باید رابط بین ملّت و دولت باشند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مردمی بودن را یکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته دولت، علی اکبر رضایی فرماندار، در نشست با تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در روند پیشرفت یک کشور دارند و باید رابط بین ملّت و دولت باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مردمی بودن را یکی از شعارهای اصلی دولت سیزدهم دانست و اضافه کرد: برای اینکه جامعه توانمندی داشته باشیم باید برای پیشبرد اهداف نظام از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

رضایی یکی از برنامه‌های سازمان‌های مردم نهاد را تقویّت و هماهنگی میان مردم و دولت دانست و گفت: این سازمان‌ها، با برنامه‌ریزی هدفمند از توان مردمی برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

وی مطالبه‌گری، آگاه‌سازی و ریل‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را از وظایف سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد و گفت: سازمان‌های مردم نهاد با انجام وظایف خود می توانند تصمیم‌سازان خوبی برای مدیران اجرایی کشور باشند.

رضایی یکی از نقاط ضعف سازمان­‌های مردم نهاد را منفعل بودن آنها در نقد عملکرد دولت ودولتمردان دانست و افزود: سازمان­‌های مردم نهاد می‌­توانند به عنوان مؤسساتی شناخته شده و شناسنامه‌­دار منعکس کننده خواسته­‌های مردم باشند.

وی تأکید کرد: سازمان‌های مردم نهاد، در حوزه فعالیت خودشان به مسئولین اجرایی شهرستان راهکار بدهند و مسئولان اجرایی در قبال مطالبات سمن‌ها، پاسخگو باشند.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

یک پاسخ به “فرماندار شهرستان آران و بیدگل: سازمان‌های مردم نهاد منعکس‌کننده خواسته‌های مردم باشند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :