یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۳:۱۷:۴۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: سازمان‌های مردم نهاد منعکس‌کننده خواسته‌های مردم باشند

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تأكید بر لزوم استفاده دستگاه‌های اجرایی شهرستان از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد گفت: سمن‌ها می توانند نقش مؤثری در پیشبرد و حل مشکلات جامعه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته دولت، علی اکبر رضایی فرماندار، در نشست با تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در روند پیشرفت یک کشور دارند و باید رابط بین ملّت و دولت باشند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مردمی بودن را یکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفته دولت، علی اکبر رضایی فرماندار، در نشست با تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در روند پیشرفت یک کشور دارند و باید رابط بین ملّت و دولت باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مردمی بودن را یکی از شعارهای اصلی دولت سیزدهم دانست و اضافه کرد: برای اینکه جامعه توانمندی داشته باشیم باید برای پیشبرد اهداف نظام از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

رضایی یکی از برنامه‌های سازمان‌های مردم نهاد را تقویّت و هماهنگی میان مردم و دولت دانست و گفت: این سازمان‌ها، با برنامه‌ریزی هدفمند از توان مردمی برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

وی مطالبه‌گری، آگاه‌سازی و ریل‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را از وظایف سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد و گفت: سازمان‌های مردم نهاد با انجام وظایف خود می توانند تصمیم‌سازان خوبی برای مدیران اجرایی کشور باشند.

رضایی یکی از نقاط ضعف سازمان­‌های مردم نهاد را منفعل بودن آنها در نقد عملکرد دولت ودولتمردان دانست و افزود: سازمان­‌های مردم نهاد می‌­توانند به عنوان مؤسساتی شناخته شده و شناسنامه‌­دار منعکس کننده خواسته­‌های مردم باشند.

وی تأکید کرد: سازمان‌های مردم نهاد، در حوزه فعالیت خودشان به مسئولین اجرایی شهرستان راهکار بدهند و مسئولان اجرایی در قبال مطالبات سمن‌ها، پاسخگو باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان هشتمین روز از با هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای گرانقدر روستای یزدلان بخش کویرات با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، روحانیت معزز و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شامگاه جمعه هفتم مهرماه در آستان […]

۸ مهر ۱۴۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفتم مهرماه؛ روز ملّی آتش‌نشانی و ایمنی، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های آتش‌نشانان شهرداری آران و بیدگل تجلیل و قدردانی شد.

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای سفیدشهر با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سه =