شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۳۲:۰۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

دیدار فرماندار شهرستان آران و بیدگل با پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر لزوم استفاده از تجربیات پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در عرصه جنگ نرم تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، فرهنگ ایثار و شهادت را زمینه‌ساز موفقیت‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور دانست و اظهار داشت: ترویج این فرهنگ سبب اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و معنوی در جامعه می‌شود. وی با تأکید بر لزوم استفاده […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، فرهنگ ایثار و شهادت را زمینه‌ساز موفقیت‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور دانست و اظهار داشت: ترویج این فرهنگ سبب اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و معنوی در جامعه می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از تجربیات پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در عرصه جنگ نرم گفت: بصیرت، دشمن‌شناسی و ولایت‌مداری رمز پیروزی در جنگ نرم است.

مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =