برگزاری یادواره شهدای امدادگر دفاع مقدس و سلامت آران و بیدگل

در آستانه هفته دفاع مقدس یادواره شهدای امدادگر دفاع مقدس و سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ درآستانه هفته دفاع مقدس یادواره شهدای امدادگر دفاع مقدس و سلامت آران و بیدگل با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات شهید زاهدی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. مسئول […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ درآستانه هفته دفاع مقدس یادواره شهدای امدادگر دفاع مقدس و سلامت آران و بیدگل با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات شهید زاهدی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

مسئول آموزش عقیدتی سیاسی فرماندهان سپاه مستقر در قم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره دوران دفاع مقدس اظهارداشت: برای اینکه از اصل نظام غافل نشویم دوران دفاع مقدس نباید فراموش شود.

سردار ملکی به راهپیمایی میلیونی مردم در همایش عظیم اربعین حسینی اشاره و تصریح کرد: وقتی که اربعین یادآوری می شود انسانها روحیه شهادت ، شهامت ، ایثارگری و دفاع از مظلوم به خودشان می گیرند.

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس باید برای نسل جوان به خوبی تبیین شود، تصریح کرد: جوانان باید بدانند در دوران دفاع مقدس رزمندگان با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند ذره ای از خاک شورمان به دست آنها بیفتد.

مسئول آموزش عقیدتی سیاسی فرماندهان سپاه مستقر در شهر مقدس قم تصریح کرد: امروز به لطف خداوند متعال و ثمره خون شهدا در جایگاهی قرار داریم که آمریکایی ها آرزو می کنند رئیس جمهور کشورمان اجازه بدهد رئیس جمهور آمریکا با ایشان مذاکره کند.

وی حجاب را بهانه دشمنان نظام اسلامی ایران دانست و یادآور شد: آمریکا، اروپا و صهیونیست ها در صورتی دست از دشمنی با ایران بر می دارند که مردم کشورمان پیرو آنها شوند.

در ابتدای مراسم خانم باقری مسئول شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و جنگ تحمیلی از مقاومت مدافعان سلامت در ایام کرونا تقدیر کرد و یاد و خاطره شهید محسن خادم، شهید دکتر مجید فرهاد و شهید محمد زارع را گرامی داشت.

در پایان مراسم با اهداء گل و لوح یادبود از خانواده های شهدای امدادگر دفاع مقدس تقدیر شد./ خبرگزاری حوزه

شهرستان آران و بیدگل با تقدیم ۸۴۲ شهید، ۱۳۵۱ جانباز معزز، ۶۴ آزاده سرافراز و ۵ هزار رزمنده گرانقدر هشت سال دوران دفاع مقدس پیشتاز در عرصه ایثارگری و نماد ایثار و شهادت است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :