فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی؛ عید سعید قربان و عید غدیر خم را تبریک گفت

عید سعید قربان عید بخشش گناهان و مغفرت الهی و عید سعید غدیر فرصتی برای تجدید میثاق با ولایت است.

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را که به ماسوا فکندی همه سایه هما را دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین به علی شناختم من به خدا قسم خدا را ***** به‌جز از علی که گوید به پسر که قاتل من چو اسیر توست اکنون به اسیر کن مدارا به‌جز از […]

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را

که به ماسوا فکندی همه سایه هما را

دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین

به علی شناختم من به خدا قسم خدا را

*****

به‌جز از علی که گوید به پسر که قاتل من

چو اسیر توست اکنون به اسیر کن مدارا

به‌جز از علی که آرد پسری ابوالعجائب

که علم کند به عالم شهدای کربلا را

استاد محمدحسین بهجت تبریزی (شهریار)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی عید سعید قربان و عید غدیر خم و همچنین دهه امامت و ولایت را به مردم ایران اسلامی و به‌ویژه مردم شریف شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: عید سعید قربان عید بخشش گناهان و مغفرت الهی و عید سعید غدیر فرصتی برای تجدید میثاق با ولایت است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل عید قربان را روز آزمون الهی و تجلی ایثارهای ابراهیمی ذکر کرده و افزوده است: عید قربان، جشن رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت الهی است.

وی عید غدیر را عید «اتحاد»، «همبستگی» و تقویت انسجام مسلمانان جهان ذکر کرده و آورده است: واقعه غدیرخم، عظمت اسلام و جایگاه ولایت و امامت را دو چندان کرده است.

دکتر بایبوردی بر ضرورت تغییر سبک برگزاری جشن عید سعید قربان و غدیر خم با توجه شیوع کرونا در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرده و از شهروندان خواسته است تا با پیوستن به پویش فضای مجازی ضمن گرامیداشت این دو عید بزرگ، از انتقال ویروس کرونا و شیوع آن جلوگیری شود.

وی با اشاره به ضرورت پرهیز از تجمعات در اعیاد قربان و غدیر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در مجامع عمومی افزوده است: اگر در اعیاد قربان و غدیر دور هم جمع شویم به‌فوریت و بعد از چند روز کم می‌شویم.

دکتر بایبوردی در ادامه این پیام از شهروندان خواسته است با پیوستن به پویش «هر خانه یک ستاد غدیر» و «هرخانه یک ستاد قربان» در بزرگداشت جشن قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت بکوشند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :