پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۰۵:۵۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: مجلس مشورتی دانش آموزی در آران و بیدگل تشکیل می شود

رضایی از راه اندازی مجلس مشورتی دانش آموزی با مدیریت مستقل دانش آموزان در شهرستان آران و بیدگل داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار در حاشیه نشست برنامه ریزی ۱۳ آبان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: مجلس مشورتی دانش آموزی برای نخستین بار با مدیریت مستقل دانش آموزان در شهرستان آران و بیدگل تشکیل می شود. فرماندار آران و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار در حاشیه نشست برنامه ریزی ۱۳ آبان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: مجلس مشورتی دانش آموزی برای نخستین بار با مدیریت مستقل دانش آموزان در شهرستان آران و بیدگل تشکیل می شود.
فرماندار آران و بیدگل افزود: این مجلس با برگزاری انتخابات از بین دانش آموزان منتخب عضو شورای دانش آموزی مدارس متوسطه این شهرستان تشکیل خواهد شد.
رضایی ادامه داد: فرآیند برنامه ریزی و برگزاری انتخابات این مجلس در حال انجام است و روند ثبت نام نامزدها همزمان با هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز انجام خواهد شد و نحوه برگزاری انتخابات و تشکیل مجلس به اطلاع مدیران مدارس و دانش آموزان خواهد رسید.

رئیس شورای آموزش و پرورش آران و بیدگل افزود: بنا داریم با تشکیل مجلس دانش آموزی و حضور منظم مسئولان اجرایی به عنوان اعضای مدعو در جلسات این مجلس، ضمن ترویج فرهنگ گفت و گو و مشورت و پاسخگویی به شبهات و مسائل مختلف، دانش آموزان را در امور اجرایی و مشورتی مشارکت دهیم و علاوه بر آن با نحوه مدیریت شهری و اجرایی آشنا کنیم.
به گفته وی، آشنایی دانش آموزان با مقوله های فرهنگی اجتماعی،سیاسی و اقتصادی، تقویت روحیه خودباوری، خوداتکایی و اخلاق اجتماعی در بین دانش آموزان و ارتباط و تبادل تجربیات با دانش آموزان از دیگر اهداف تشکیل مجلس دانش آموزی در آران و بیدگل است.

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =