سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
۱۲:۴۰:۰۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل: آموزش، لازمه تحوّل در پدافند غیرعامل و تحقق اهداف آن است

فرماندار آران و بیدگل گفت: باید نگاه جدی و با برنامه ای نسبت به پدافند غیرعامل و مدیریت بحران داشته باشیم و آموزش، لازمه تحول در پدافند غیرعامل و تحقق اهداف آن است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ و به نقل از خبرگزاری شبستان، علی اکبر رضایی در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان آران و بیدگل گفت: موضوع پدافند غیرعامل از موضوعات مغفول است در حالی که مهم ترین رویکرد آن، امنیّت و حفظ جان مردم است. فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: فقدان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ و به نقل از خبرگزاری شبستان، علی اکبر رضایی در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان آران و بیدگل گفت: موضوع پدافند غیرعامل از موضوعات مغفول است در حالی که مهم ترین رویکرد آن، امنیّت و حفظ جان مردم است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: فقدان شناخت حوزه کاری مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سبب شده تا برخی بین این دو موضوع، تفکیک و تمایز قائل نشوند.

رضایی ادامه داد: اگر دستگاه‌های اجرایی مأموریت‌ها و ضوابط پدافند غیرعامل را اجرا نکنند، مرتکب ترک فعل شده‌اند و هر ترک فعلی در این حوزه تبعات جزایی دارد.

رئیس شورای پدافند غیرعامل شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: مدیران اجرایی وظیفه دارند در حوزه پدافند برون و دورن سازمانی، نقشه راه تدوین کنند که در صورت وقوع هر نوع تهدید یا حادثه ای آمادگی و برنامه مقابله با آن را داشته باشند.

علی اکبر رضایی تصریح کرد: باید نگاه جدی و با برنامه ای نسبت به پدافند غیرعامل و مدیریت بحران داشته باشیم و لازمه تحول در پدافند غیرعامل و تحقق اهداف آن آموزش و ارتقای سطح آگاهی است.

فرماندار آران و بیدگل افزود: سازمان ها و نهادهای شهرستان بایستی ظرفیت ها و تهدیدهای خود در حوزه پدافند را شناسایی و احصا کنند تا بر اساس آن نواقص رفع و ظرفیت ها تقویت شوند.

مطالب مشابه
رزمایش کمک‌های مؤمنانه این شهرستان با توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، رزمایش کمک‌های مؤمنانه با هدف توزیع بسته‌های معیشتی بین ایتام و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خیرین و جمعی از مسئولان […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
در نخستین جلسه کارگروه تسهیل شهرستان آران و بیدگل در سال 1403 موانع و مشکلات 11 واحد تولیدی بررسی و دستورات لازم صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۲۱فروردین‌ماه، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد. در این نشست موانع و مشکلات ۱۱ واحد تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و خدماتی از […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسئولان، نخستین نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این نشست آخرین اقدامات انجام شده پیرامون اجرای مصوبات جلسه پیشین مورد بررسی قرار گرفت […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
صبح امروز دوشنبه 20 فروردین‌ماه، دیدار مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در راستای رسیدگی به مشکلات مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این دیدار که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، بصورت مستقیم و بی‌واسطه با اقشار مختلف مردم شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار بیش از ۶۰ نفر از شهروندان مسائل و مشکلات خود را مطرح و نماینده عالی دولت در […]

۲۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =