جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
۰۳:۳۹:۱۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

ایجاد فضای بازدارندگی پدافند غیر‌عامل در زیرساخت‌های آران و بیدگل

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امدادرسان و خدمات‌رسان شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: رهبرمعظم انقلاب (مدظله‌العالی) با نگرشى انقلابى و دین محور نسبت به تهدیدات فراروى انقلاب اسلامى و همچنین درک ضرورت‌هاى دفاع از انقلاب و […]

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امدادرسان و خدمات‌رسان شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: رهبرمعظم انقلاب (مدظله‌العالی) با نگرشى انقلابى و دین محور نسبت به تهدیدات فراروى انقلاب اسلامى و همچنین درک ضرورت‌هاى دفاع از انقلاب و اسلام، رویکرد و افق جدیدى از پدافند غیرعامل را مطرح و بردائمى بودن و همیشگى بودن آن تأکید دارند.

وی افزود: پدافند غیرعامل، مکمل پدافند ملّی و همه جانبه کشور، صلح آمیزترین و اثربخش‌ترین روش دفاعی در مقابل هجمه‌های دشمن و پیشگیری در کاهش خسارات مالی، تجهیزاتی و تأسیساتی است.

رضایی حفظ و ارتقاء آمادگی‌ها در بخش سرمایه‌های انسانی و تجهیزاتی و تداوم کارکرد زیرساخت‌های حیاتی و حساس در شرایط اضطراری را از ضروریّات تحقق اهداف پدافند غیرعامل برشمرد و گفت: دستیابی به این مهم نیازمند برنامه‌ریزی، همکاری و مشارکت کلیه بخش‌های دولتی و غیردولتی در سطح شهرستان است.

رضایی ایجاد فضاى بازدارندگى در زیرساختهاى مهم شهرستان و ایمن‌سازى آن را از برنامه‌هاى راهبردى پدافند غیرعامل دانست و افزود: اداره مردم براى مقابله با انواع تهدیدات باید با بسیج امکانات و منابع عمومى، دولتى و مردمى در دستور کار شورای پدافندغیرعامل شهرستان قرار گیرد.

وی در خصوص نقش و جایگاه مردم در پدافند غیرعامل اظهارکرد: نقش، اهمیّت و جایگاه پدافند غیرعامل در برای مردم به درستی تبیین و با بکارگیری تمام ظرفیت‌ها، در فرهنگ سازی حملات احتمالی دشمن برنامه‌ریزی شود.

فرماندار و رئیس شورای پدافند غیر عامل شهرستان، با اشاره به تغییر مسیر دشمنان از برخورد نظامى به رویاروئى در شبکه‌هاى مجازى و سست کردن اعتقادات مذهبى تصریح کرد: استکبار جهانى،روح و جسم ملّت ایران را هدف قرار داده و آحاد ملّت و مسئولان باید در برابر این تهدیدات هوشیار باشند.

وی جدا کردن مردم از حکومت را یکی از راهبردهای اساسی آمریکا در مقابله با ایران دانست و گفت: دشمن تلاش دارد در قالب جنگ نرم سبک زندگی و باورهای مردم را تغییر دهد و درصدد ضربه زدن یا تضعیف ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی آمادگی دستگاه‌های امدادرسان و خدمات‌رسان جهت مقابله با بحران‌های احتمالی را ضروری دانست و گفت: دستگاه‌های اجرای شهرستان برای کاهش تهدیدات احتمالی دشمن در زمینه های مختلف  و استمرار خدمات به مردم آمادگی لازم را داشته باشند.

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =