جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
۰۲:۰۴:۵۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تا پایان سال ۱۴۰۱ پست موقت برق ویگل در آران و بیدگل راه‌اندازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکترعلی اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست بررسی تقویت شبکه انتقال و توزیع برق شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان، معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق استان اصفهان و جمعی از مسئولان و صنعتگران در فرمانداری تشکیل شد، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکترعلی اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست بررسی تقویت شبکه انتقال و توزیع برق شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان، معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق استان اصفهان و جمعی از مسئولان و صنعتگران در فرمانداری تشکیل شد، گفت: وضعیت پست فوق توزیع برق شهرستان آران و بیدگل مطلوب نیست.

وی به توسعه شتاب‌زای مناطق صنعتی در شهرستان آران و بیدگل و نیاز این صنایع به برق اشاره کرد گفت: باید تمهیداتی اتخاذ شود تا با تأمین زیرساختها، تولیدگران بخش صنعت و کشاورزی با آرامش خاطر بیشتری در امر تولید و اشتغال گام بردارند.

دکتر رضایی، با بیان اینکه بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تأکیدات معظم‌له، حمایت از تولید و اشتغال، تنها راه نجات کشور در شرایط فعلی اقتصادی است، افزود: علیرغم برخی حمایت‌ها از تولیدکنندگان و صنعتگران شهرستان آران و بیدگل، تقویّت زیرساخت‌هایی نظیر تأمین انرژی صنایع ضروری است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست، تسریع در راه‌اندازی پست ۶۳ کیلوولت برق ویگل آران و بیدگل را خواستار شد و گفت: صنعتگران زیادی در این شهرستان نیاز به زیرساخت‌های توسعه دارند.

مهندس رسول موسی‌رضایی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان نیز در ادامه این نشست به رشد و توسعه سرمایه‌گذاری صنعتگران شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: همزمان با رشد و توسعه اقتصادی این شهرستان، منابع زیرساختی دولت به دلیل مشکلاتی که وجود داشته، رشد نکرده است.

وی به انعقاد تفاهم نامه همکاری ساخت پست ۶۳ کیلو ولت ویگل آران و بیدگل طی سالهای گذشته پرداخت و خاطرنشان کرد: ما متعهد به انجام تعهدات خود هستیم.

مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه‌ای استان اصفهان بیان داشت: به منظور تأمین برق مطمئن و پایدار مشترکین مناطق صنعتی آران و بیدگل، حداکثرتا پایان سال ۱۴۰۱ پست موقت برق ویگل به همراه پست سیار در آران و بیدگل راه‌اندازی می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال ۱۴۰۲ پست دائم ۶۳ کیلو ولت ویگل در آران و بیدگل به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل دارای ۴ منطقه صنعتی سلیمان صباحی، هلال، انصار نوش آباد، مالک اشتر علی آباد مرکزی و یک شهرک صنعتی موسوم به شهرک صنعتی آران و بیدگل است که بالغ بر ۸۰۰ واحد صنعتی دراین نواحی صنعتی فعالیت می کنند.

مطالب مشابه

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی شهادت جانباز دفاع مقدس؛ حاج ماشاالله گلی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ شهادت حاج ماشاالله گلی ‌نوش‌آبادی […]

۱۱ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکترعلی اکبر رضایی، فرماندار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ۴دی؛ روز حماسه و ایثار شهرستان اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی با الگوپذیری از قافله سالار کربلا و نهضت عاشورا به مقابله با دشمن متجاوز توانستند با اتکا بر قدرت ایمان و اراده یکی از درخشان‌ترین […]

۱۰ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ حاج ماشاالله گلی نوش‌آبادی از جانبازان ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس پس از سال‌ها تحمل رنج و جراحات ناشی از جنگ تحمیلی به یاران شهیدش پیوست. این جانباز صبور و سرافراز در سن ۶۴سالگی پس از تحمل سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت ظهر […]

۱۰ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با سراسر کشور، صبح امروز سه‌شنبه هشتم آذرماه، بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنیِ مدارس با حضور دکتر رضایی فرماندار و اعضای شورای پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان آران و بیدگل در آموزشگاه امام حسین علیه‌السلام و مدارس شهرهای […]

۸ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :