یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۴۴:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای اصفهان، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ طی آئینی با حضور دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، آرش اخوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستان، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان تکریم و معارفه شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین اظهار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ طی آئینی با حضور دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، آرش اخوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان و جمعی از مسئولین شهرستان، سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان تکریم و معارفه شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین اظهار داشت: نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در اشتغال‌زایی، مهارت افزایی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل نوعی تلاش برای رسیدن به کارآفرینی و معیشت پایدار محسوب می‌شود.

رضایی، کارآفرینی را یکی از مهمترین محورهای اصلی رشد و توسعه اقتصادی و پایدار دانست و گفت: با توسعه کارآفرینی در شهرستان، ضمن فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه پایدار، مسائل و مشکلات جاری از جمله فقر، نابسامانی اجتماعی و فرهنگی و بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاهی نیز مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه کشور به موازات نیاز به علم، به پنجه‌های کارآمد هم نیاز دارد، گفت: جوانان با مهارت افزایی و توسعه مهارت‌های مرتبط با رشته خود به دنبال ایجاد اشتغال و کارآفرینی در شرکت‌های دانش بنیان و راه اندازی کسب و کار نوین باشند.

گفتنی است در این آیین، از خدمات ارزشمند حبیب اله پورابراهیمی تقدیر و محمدرضا نجفی به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =