سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۵۴:۲۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی؛ رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد/ نقش تامین اجتماعی در تحقق «حکمرانی خوب» و ارتقای «حقوق شهروندی» برای جمعیت ۷۵ هزار نفری تحت پوشش تامین اجتماعی این شهرستان مهم است

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی این شهرستان که با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: نقش تامین اجتماعی چابک، شفاف، پاسخگو […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی این شهرستان که با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: نقش تامین اجتماعی چابک، شفاف، پاسخگو و خدمت‌رسان درتسهیل‌سازی محیط‌های کسب و کار، رونق و جهش تولید و همچنین تحقق اصول «حکمرانی خوب» از یکسو و ترویج امنیت خاطر روانی، اجتماعی و شغلی در بین بیمه‌شدگان و سایر ‌گیرندگان خدمت از سوی دیگر مهم است.

وی نقش تامین اجتماعی را در تحقق «حکمرانی خوب» و ارتقای شاخص‌های «حقوق شهروندی» مهم دانست و افزود: چتر حمایتی از جامعه بازنشستگان، ازکارافتادگان، بیکاران، مستمری‌بگیران، بیمه‌شدگان و ذینفعان مشمول قانون کار توسط تامین اجتماعی در این شهرستان به صورت مطلوب انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه در کشور بیش از ۴۰ میلیون و ۳۰ هزار نفر از خدمات متنوع تامین اجتماعی بهره‌مندند، افزود: در کشور حدود ۱۴ میلیون نفر بیمه شده اصلی و دو میلیون و ۶۰۰هزار نفر مستمری بگیر وجود دارد.

 

وی جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل را ۷۵ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از جمعیت ۱۰۳ هزار نفری شهرستان آران و بیدگل حدود هزار و ۴۶ نفر در این شهرستان مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند و نرخ بیکاری در شهرستان پویا و اقتصادی آران و بیدگل کمتر از ۵ درصد است.

دکتر بایبوردی نقش تامین اجتماعی را در تعادل‌سازی و متوازن کردن توزیع درآمدها مهم ارزیابی و اضافه کرد: تامین اجتماعی در کاهش فقر و بهبود توزیع درآمدها نقش به‌سزایی دارد.

وی به نقش‌آفرینی و زمینه‌سازی اداره تامین اجتماعی در تحقق و گسترش حمایتهای اجتماعی و دسترسی بدون تبعیض شهروندان به خدمات اجتماعی اشاره کرد و گفت: بیمه‌گران تامین اجتماعی پا به پای نظام سلامت در مقابله با  ویروس کرونا در گسترش نظام رفاه و تامین اجتماعی تلاش‌های خوبی داشته‌اند.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله سعیدرضا یاسمیان در زمان تصدی‌گری ریاست اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل و سرپرستی چند ماهه علی کربلایی در این اداره تقدیر شد و محمد جعفری به عنوان رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

معارفه تامین اجتماعی

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر رضایی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای دهنو بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای این مجموعه قرار گرفت. این مجموعه فرهنگی ورزشی  به مساحت یک هزار متر مربع با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان، نوجوانان و شهروندان، ایجاد شور و نشاط عمومی، ارتقای سلامت و انس و الفت […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای توسعه و پیشرفت صنعت شهرستان، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار با همراهی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان از دو محل ایجاد شهرک صنعتی شماره ۲ و شهرک […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =