طی آیینی؛ رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد/ نقش تامین اجتماعی در تحقق «حکمرانی خوب» و ارتقای «حقوق شهروندی» برای جمعیت ۷۵ هزار نفری تحت پوشش تامین اجتماعی این شهرستان مهم است

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی این شهرستان که با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: نقش تامین اجتماعی چابک، شفاف، پاسخگو […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی این شهرستان که با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: نقش تامین اجتماعی چابک، شفاف، پاسخگو و خدمت‌رسان درتسهیل‌سازی محیط‌های کسب و کار، رونق و جهش تولید و همچنین تحقق اصول «حکمرانی خوب» از یکسو و ترویج امنیت خاطر روانی، اجتماعی و شغلی در بین بیمه‌شدگان و سایر ‌گیرندگان خدمت از سوی دیگر مهم است.

وی نقش تامین اجتماعی را در تحقق «حکمرانی خوب» و ارتقای شاخص‌های «حقوق شهروندی» مهم دانست و افزود: چتر حمایتی از جامعه بازنشستگان، ازکارافتادگان، بیکاران، مستمری‌بگیران، بیمه‌شدگان و ذینفعان مشمول قانون کار توسط تامین اجتماعی در این شهرستان به صورت مطلوب انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه در کشور بیش از ۴۰ میلیون و ۳۰ هزار نفر از خدمات متنوع تامین اجتماعی بهره‌مندند، افزود: در کشور حدود ۱۴ میلیون نفر بیمه شده اصلی و دو میلیون و ۶۰۰هزار نفر مستمری بگیر وجود دارد.

 

وی جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل را ۷۵ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از جمعیت ۱۰۳ هزار نفری شهرستان آران و بیدگل حدود هزار و ۴۶ نفر در این شهرستان مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند و نرخ بیکاری در شهرستان پویا و اقتصادی آران و بیدگل کمتر از ۵ درصد است.

دکتر بایبوردی نقش تامین اجتماعی را در تعادل‌سازی و متوازن کردن توزیع درآمدها مهم ارزیابی و اضافه کرد: تامین اجتماعی در کاهش فقر و بهبود توزیع درآمدها نقش به‌سزایی دارد.

وی به نقش‌آفرینی و زمینه‌سازی اداره تامین اجتماعی در تحقق و گسترش حمایتهای اجتماعی و دسترسی بدون تبعیض شهروندان به خدمات اجتماعی اشاره کرد و گفت: بیمه‌گران تامین اجتماعی پا به پای نظام سلامت در مقابله با  ویروس کرونا در گسترش نظام رفاه و تامین اجتماعی تلاش‌های خوبی داشته‌اند.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله سعیدرضا یاسمیان در زمان تصدی‌گری ریاست اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل و سرپرستی چند ماهه علی کربلایی در این اداره تقدیر شد و محمد جعفری به عنوان رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

معارفه تامین اجتماعی

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :