پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۴۲:۴۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی و با حضور فرماندار؛ رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل برنامه‌های خود را ارائه کرد

رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند. وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند.

وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش کالاها و خدمات برشمرد و افزود: بهبود مستمر فضاها و محیط‌های کسب و کار از وظایف اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس اتاق اصناف را به عنوان «مدیر اقتصادی در میدان تجارت» نام برد و گفت: ایجاد هماهنگی بین اتحادیه‌ها، بازاریان و فعالان اقتصادی از یکطرف و حمایت‌های قانونی دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی از طرف دیگر وظیفه رئیس اتاق اصناف در حوزه‌های تجاری و اقتصادی است.

وی بر ضرورت مداخله‌گری اتاق اصناف در عرضه کالاهایی مثل مرغ، روغن، شکر و … در مواقع بروز کمبودها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف باید با تکیه بر اصل «خردجمعی» و اخذ نظرات اتحادیه‌های صنفی تصمیم‌گیری کند و امورات را پیش ببرد.

دکتر بایبوردی به نقش واحدهای صنفی در کمک به ثبات اقتصادی اشاره کرد و یادآور شد: اصناف و بازاریان با نقش موثر و برجسته خود در تقویت قوای اقتصادی کشور یاریگر ثبات اقتصادی هستند.

وی ۵۲۰۰ واحد صنفی، ۸۱۰ کارخانه و ۱۸ هزار کارگر شاغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل را نشان از شهرستانی پویا در اقتصاد و تولید یاد کرد و گفت: اتاق اصناف به عنوان کانون‌ها و هیئت‌های اندیشه ورز در تقویت رونق تولید و کسب و کار و توسعه و پیشرفت این شهرستان نقش تاثیرگذاری دارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نقش مهم اتاق اصناف در افزایش یا کاهش رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان و شکاف احتمالی بین مردم و دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت با تنظیم بازار و نظارت حداکثری و مستمر بر قیمت‌ها، زمینه‌های رقابت‌پذیری و توانمندسازی صنوف را فراهم ‌کند.

وی به سطح انتظارات مسئولان و شهروندان از اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: اتاق اصناف، پیگیر راه‌اندازی میادین عرضه مستقیم میوه و تره‌بار با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و شهرداری آران و بیدگل در راستای رفاه حداکثری شهروندان باشد.

گفتنی است در این آیین، میثم اویسی به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل که توسط اعضای هیات مدیره اتاق اصناف این شهرستان انتخاب شده، معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =