شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۲۳:۴۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی و با حضور فرماندار؛ رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل برنامه‌های خود را ارائه کرد

رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند. وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند.

وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش کالاها و خدمات برشمرد و افزود: بهبود مستمر فضاها و محیط‌های کسب و کار از وظایف اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس اتاق اصناف را به عنوان «مدیر اقتصادی در میدان تجارت» نام برد و گفت: ایجاد هماهنگی بین اتحادیه‌ها، بازاریان و فعالان اقتصادی از یکطرف و حمایت‌های قانونی دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی از طرف دیگر وظیفه رئیس اتاق اصناف در حوزه‌های تجاری و اقتصادی است.

وی بر ضرورت مداخله‌گری اتاق اصناف در عرضه کالاهایی مثل مرغ، روغن، شکر و … در مواقع بروز کمبودها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف باید با تکیه بر اصل «خردجمعی» و اخذ نظرات اتحادیه‌های صنفی تصمیم‌گیری کند و امورات را پیش ببرد.

دکتر بایبوردی به نقش واحدهای صنفی در کمک به ثبات اقتصادی اشاره کرد و یادآور شد: اصناف و بازاریان با نقش موثر و برجسته خود در تقویت قوای اقتصادی کشور یاریگر ثبات اقتصادی هستند.

وی ۵۲۰۰ واحد صنفی، ۸۱۰ کارخانه و ۱۸ هزار کارگر شاغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل را نشان از شهرستانی پویا در اقتصاد و تولید یاد کرد و گفت: اتاق اصناف به عنوان کانون‌ها و هیئت‌های اندیشه ورز در تقویت رونق تولید و کسب و کار و توسعه و پیشرفت این شهرستان نقش تاثیرگذاری دارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نقش مهم اتاق اصناف در افزایش یا کاهش رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان و شکاف احتمالی بین مردم و دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت با تنظیم بازار و نظارت حداکثری و مستمر بر قیمت‌ها، زمینه‌های رقابت‌پذیری و توانمندسازی صنوف را فراهم ‌کند.

وی به سطح انتظارات مسئولان و شهروندان از اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: اتاق اصناف، پیگیر راه‌اندازی میادین عرضه مستقیم میوه و تره‌بار با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و شهرداری آران و بیدگل در راستای رفاه حداکثری شهروندان باشد.

گفتنی است در این آیین، میثم اویسی به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل که توسط اعضای هیات مدیره اتاق اصناف این شهرستان انتخاب شده، معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =