طی آیینی و با حضور فرماندار؛ رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل برنامه‌های خود را ارائه کرد

رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند. وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی از عاملان تحقق «حکمرانی خوب اقتصادی» محسوب می‌شوند.

وی وظیفه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها را جلوگیری از بی‌انضباطی اقتصادی و نظم دادن به خرید و فروش کالاها و خدمات برشمرد و افزود: بهبود مستمر فضاها و محیط‌های کسب و کار از وظایف اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس اتاق اصناف را به عنوان «مدیر اقتصادی در میدان تجارت» نام برد و گفت: ایجاد هماهنگی بین اتحادیه‌ها، بازاریان و فعالان اقتصادی از یکطرف و حمایت‌های قانونی دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی از طرف دیگر وظیفه رئیس اتاق اصناف در حوزه‌های تجاری و اقتصادی است.

وی بر ضرورت مداخله‌گری اتاق اصناف در عرضه کالاهایی مثل مرغ، روغن، شکر و … در مواقع بروز کمبودها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف باید با تکیه بر اصل «خردجمعی» و اخذ نظرات اتحادیه‌های صنفی تصمیم‌گیری کند و امورات را پیش ببرد.

دکتر بایبوردی به نقش واحدهای صنفی در کمک به ثبات اقتصادی اشاره کرد و یادآور شد: اصناف و بازاریان با نقش موثر و برجسته خود در تقویت قوای اقتصادی کشور یاریگر ثبات اقتصادی هستند.

وی ۵۲۰۰ واحد صنفی، ۸۱۰ کارخانه و ۱۸ هزار کارگر شاغل در کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان آران و بیدگل را نشان از شهرستانی پویا در اقتصاد و تولید یاد کرد و گفت: اتاق اصناف به عنوان کانون‌ها و هیئت‌های اندیشه ورز در تقویت رونق تولید و کسب و کار و توسعه و پیشرفت این شهرستان نقش تاثیرگذاری دارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نقش مهم اتاق اصناف در افزایش یا کاهش رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان و شکاف احتمالی بین مردم و دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت با تنظیم بازار و نظارت حداکثری و مستمر بر قیمت‌ها، زمینه‌های رقابت‌پذیری و توانمندسازی صنوف را فراهم ‌کند.

وی به سطح انتظارات مسئولان و شهروندان از اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: اتاق اصناف، پیگیر راه‌اندازی میادین عرضه مستقیم میوه و تره‌بار با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و شهرداری آران و بیدگل در راستای رفاه حداکثری شهروندان باشد.

گفتنی است در این آیین، میثم اویسی به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان آران و بیدگل که توسط اعضای هیات مدیره اتاق اصناف این شهرستان انتخاب شده، معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :