طی آیینی و با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از خدمات شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد تجلیل شد

اعضای شورای پنجم تکریم شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی بر اساس «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» بوده است.

وی افزود: با تقویت اقتصاد شهر، آموزش‌ها و حقوق شهروندی، زمینه‌های تحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم ، زیبا و با نشاط برای  مردم و شهروندان در این دوره از شوراها فراهم شده است.

دکتر بایبوردی بیان داشت: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها از ارکان مهم تصمیم‌گیری و مدیریت محلی  محسوب و نقش به سزایی در تحقق «حکمرانی خوب شهری و روستایی» ایفا می‌کنند.

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پررنگ شدن بیش از پیش  نقش مردم در اداره امور جامعه و نیز شوراباوری دولت‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کمک شایانی بر تقویت عملکرد شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در عمران و آبادی و توسعه شتاب‌زای مناطق شهری و روستایی  شهرستان آران ‌و بیدگل داشته است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل  گفت: خدمات شهرداری‌های این شهرستان با همراهی شوراهای اسلامی به ارتقا و ساماندهی مبلمان و سکونتگاه‌های شهری و روستایی، استقرار زیرساخت‌های شهرها و روستاهای هوشمند، مدیریت پسماند و نخاله‌های ساختمانی، آلودگی هوا و ترافیک شهرها کمک شایانی می‌کند.

وی عملکرد اعضای شورای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مبلمان شهری شهرهای این شهرستان دارای ضعف‌های اساسی است که امیدواریم شوراهای اسلامی جدید شهرها در بهبود مبلمان شهری برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را اجرایی کنند.

دکتر بایبوردی ادامه داد: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید بدانند که بند ناف بودجه شهر و مدیریت شهری باید از بندناف ارزش افزوده و نفت جدا شود.

وی افزود: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مجهز به واحدهای تحقیق و توسعه موسوم به R&D  باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این آیین با اهدای لوح تقدیر به شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد از خدمات آنان تجلیل کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :