شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۳۴:۱۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی و با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از خدمات شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد تجلیل شد

اعضای شورای پنجم تکریم شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی بر اساس «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» بوده است.

وی افزود: با تقویت اقتصاد شهر، آموزش‌ها و حقوق شهروندی، زمینه‌های تحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم ، زیبا و با نشاط برای  مردم و شهروندان در این دوره از شوراها فراهم شده است.

دکتر بایبوردی بیان داشت: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها از ارکان مهم تصمیم‌گیری و مدیریت محلی  محسوب و نقش به سزایی در تحقق «حکمرانی خوب شهری و روستایی» ایفا می‌کنند.

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پررنگ شدن بیش از پیش  نقش مردم در اداره امور جامعه و نیز شوراباوری دولت‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کمک شایانی بر تقویت عملکرد شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در عمران و آبادی و توسعه شتاب‌زای مناطق شهری و روستایی  شهرستان آران ‌و بیدگل داشته است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل  گفت: خدمات شهرداری‌های این شهرستان با همراهی شوراهای اسلامی به ارتقا و ساماندهی مبلمان و سکونتگاه‌های شهری و روستایی، استقرار زیرساخت‌های شهرها و روستاهای هوشمند، مدیریت پسماند و نخاله‌های ساختمانی، آلودگی هوا و ترافیک شهرها کمک شایانی می‌کند.

وی عملکرد اعضای شورای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مبلمان شهری شهرهای این شهرستان دارای ضعف‌های اساسی است که امیدواریم شوراهای اسلامی جدید شهرها در بهبود مبلمان شهری برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را اجرایی کنند.

دکتر بایبوردی ادامه داد: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید بدانند که بند ناف بودجه شهر و مدیریت شهری باید از بندناف ارزش افزوده و نفت جدا شود.

وی افزود: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مجهز به واحدهای تحقیق و توسعه موسوم به R&D  باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این آیین با اهدای لوح تقدیر به شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد از خدمات آنان تجلیل کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =