پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۵۵:۰۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی و با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ از خدمات شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد تجلیل شد

اعضای شورای پنجم تکریم شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد و همچنین شهرداران ۴ گانه شهرهای مذکورگفت: اساس کار شوراهای اسلامی شهرهای ۴ گانه و روستاهای ۱۱گانه در پنجمین دوره، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی بر اساس «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» بوده است.

وی افزود: با تقویت اقتصاد شهر، آموزش‌ها و حقوق شهروندی، زمینه‌های تحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم ، زیبا و با نشاط برای  مردم و شهروندان در این دوره از شوراها فراهم شده است.

دکتر بایبوردی بیان داشت: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها از ارکان مهم تصمیم‌گیری و مدیریت محلی  محسوب و نقش به سزایی در تحقق «حکمرانی خوب شهری و روستایی» ایفا می‌کنند.

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در پررنگ شدن بیش از پیش  نقش مردم در اداره امور جامعه و نیز شوراباوری دولت‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کمک شایانی بر تقویت عملکرد شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در عمران و آبادی و توسعه شتاب‌زای مناطق شهری و روستایی  شهرستان آران ‌و بیدگل داشته است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل  گفت: خدمات شهرداری‌های این شهرستان با همراهی شوراهای اسلامی به ارتقا و ساماندهی مبلمان و سکونتگاه‌های شهری و روستایی، استقرار زیرساخت‌های شهرها و روستاهای هوشمند، مدیریت پسماند و نخاله‌های ساختمانی، آلودگی هوا و ترافیک شهرها کمک شایانی می‌کند.

وی عملکرد اعضای شورای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مبلمان شهری شهرهای این شهرستان دارای ضعف‌های اساسی است که امیدواریم شوراهای اسلامی جدید شهرها در بهبود مبلمان شهری برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را اجرایی کنند.

دکتر بایبوردی ادامه داد: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید بدانند که بند ناف بودجه شهر و مدیریت شهری باید از بندناف ارزش افزوده و نفت جدا شود.

وی افزود: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مجهز به واحدهای تحقیق و توسعه موسوم به R&D  باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این آیین با اهدای لوح تقدیر به شهرداران و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد از خدمات آنان تجلیل کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =