فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1394/11/01 افزايش 17 درصدي كمك خيران آران و بيدگل در طرح اكرام ايتام
افزايش 17 درصدي كمك خيران آران و بيدگل در طرح اكرام ايتام

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري آران و بيدگل و به نقل از ايرنا، مدير كميته امداد امام خميني (ره) آران وبيدگل از افزايش 17 درصدي كمك خيران در طرح اكرام ايتام در اين شهرستان خبر داد.

اصغر خادم اظهار داشت: حاميان طرح اكرام ايتام طي سال جاري بيش از يك ميليارد و 675 ميليون ريال به ايتام تحت تكفل مساعدت كردند.
وي افزود: در مدت مشابه سال گذشته نيز مبلغ يك ميليارد و 430 ميليون ريال از سوي خيران طرح اكرام به ايتام مساعدت شده بود و اين درحالي است كه تعداد ايتام از 130 نفر به 115 نفر كاهش پيدا كرده است.
مدير كميته امداد آران و بيدگل افزود: مساعدت حاميان طرح اكرام به ايتام تحت حمايت كميته امداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بيش از 17 درصدي داشته كه زمينه ساز خدمت رساني بيشتر به ايتام تحت پوشش را فراهم مي كند.
خادم به افزايش افراد تحت پوشش طرح محسنين اشاره كرد و افزود: در سال گذشته 103 نفر تحت پوشش طرح محسنين بودند كه امسال به 175 نفر افزايش يافته است و رقم كمك خيران هم در اين طرح از 430 ميليون ريال به 500 ميليون ريال افزايش يافته است.
وي خاطرنشان كرد: كمك هاي حاميان طرح اكرام ايتام و طرح محسنين به ايتام و فرزندان بد سرپرست قابل تقدير است و زمينه ساز ارتقاي معيشت اين مددجويان مي شود.
طرح هاي «اكرام ايتام» و «محسنين»، از جمله طرح هايي هستند كه كميته امداد امام خميني (ره) به منظور استفاده از مشاركت مردمي در رسيدگي به نيازمندان اجرا مي كند.
طرح اكرام ايتام مختص كودكان پدر از دست داده و طرح محسنين مربوط به كودكاني است كه يا پدر و مادر از يكديگر جدا شده و تحت سرپرستي مادرشان هستند و يا آن كه پدرشان در قيد حيات است، اما به دليل بيماري قادر به تامين معاش خانواده نيست.

 

تعداد بازدید: 224
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal