فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1395/10/22 مراسم تکریم ومعارفه مدیر امور برق شهرستان آران و بیدگل برگزار شد
مراسم تکریم ومعارفه مدیر امور برق شهرستان آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، مراسم تکریم ومعارفه مدیر امور برق شهرستان با حضور«ابوالفضل معینی نژاد» فرماندار آران و بیدگل؛«حمیدعلاقه مندان»مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اصفهان،«محمود رضا حقی فام»معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات 4 دی فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد.

فرماندار آران و بیدگل در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولان شرکت توزیع برق استان اظهار داشت:65 درصد مصرف برق این شهرستان در بخشهای مولد که شامل بخش صنعت با 45 درصد و بخش کشاورزی با 20 درصد مصرف می باشد.

«ابوالفضل معینی نژاد» با اشاره به موضوع بحران آب و خشکسالی این منطقه بیان داشت: باید بهره برداران در بخش کشاورزی را به بخش صنعت سوق داد که یکی از لوازم و زیربناهای آن توسعه برق منطقه است.
 
 
 

وی به بحث ضرورت استفاده از انرژی خورشیدی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: عدم احداث پست برق یکی از موانع سرمایه گذاران در این بخش است که امیدواریم مجموعه شرکت توزیع برق استان در این خصوص مساعدت نمایند.

فرماندار در ادامه این مراسم خواستار ارتقاء شعبه برق ابوزیدآباد،فعال نمودن شعبه برق سفیدشهر، ،اصلاح و جابجایی شبکه های برق فرسوده ، احداث پست برق63 و تغییر تعرفه برق شهرستان شد.

در این آیین از زحمات «امیررضا آقا محمدی» مدیر سابق امور برق شهرستان و «مهدی وعیدی» که مدت 5 ماه به عنوان سرپرست امور برق این شهرستان فعالیت داشتند تقدیر و «حمیدرضا رجبی» طی حکمی به عنوان مدیر جدید این اداره معرفی و منصوب شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 125
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal