فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1395/10/23 پیام قدردانی فرماندار آران و بیدگل از حضور باشکوه  مردم در مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله رفسنجانی
پیام قدردانی فرماندار آران و بیدگل از حضور باشکوه مردم در مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله رفسنجانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل،«ابوالفضل معینی نژاد» فرماندار طی پیامی از حضور باشکوه مردم آران و بیدگل درمراسم بزرگداشت ارتحال آیه الله هاشمی رفسنجانی،رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر مردم سرافراز و قدردان دارالشهدای آران و بیدگل با حضور گسترده خود در مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، حماسه ای عظیم از حضور توأم با همدلی و وفاداری خلق کردند؛ حضوری که نشان از قدردانی مردم از یار دیرین انقلاب،امام(ره) و رهبری داشت.

این حضور باشکوه مردم ، مهر تائیدی بر خدمات ماندگار این مجاهد خستگی ناپذیر است که همه عمر خود را چه در سال های مبارزه برای پیروزی انقلاب و چه در عرصه سازندگی در راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داد.

مردم در این حضور عظیم خود نشان دادند که همیشه به آرمان های انقلاب اسلامی، بزرگان نظام و مسئولان خدمتگزار خود وفادار هستند و اینجانب با عرض تسلیت مجدد ارتحال یار و یاور امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری؛ از حضور باشکوه اقشار و احزاب مختلف مردم دار الشهدای آران و بیدگل ،روحانیون معزز ،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان ، دانشگاهیان ،فرهنگیان ، نیروهای نظامی و انتظامی ،اصحاب رسانه و بازاریان قدردانی می نمایم واز درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سعادت شما مردم عزیز را خواهانم.

ابوالفضل معینی نژاد

فرماندار آران و بیدگل

 

تعداد بازدید: 77
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal