فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1395/12/28 پیام تبریک فرماندار آران و بیدگل بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)
پیام تبریک فرماندار آران و بیدگل بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل،«ابوالفضل معینی نژاد» فرماندار، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س)- هفته زن و روز مادر- و ولادت فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره)را تبریک گفت.

وی اظهار داشت: براستی حضرت زهرای مرضیه(س) نه تنها برای زنان، بلکه الگویی برای تمامی انسانها و مروّج شهامت، شجاعت، حق آوری، حق مداری و دفاع از حقانیت بودند.

معینی نژاد،تقارن سالروز ولادت این مظهر عشق و محبت با میلاد فرزند صالحش امام خمینی (ره) و حسن نامگذاری این روز به نام روز مادر را موجب مسرت و شاد باش دانست و افزود:هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در واقع تجدید میثاقی است با ارزش‌های اسلامی در خصوص بانوان، که به شکل کامل در شخصیت و سیره حضرت فاطمه(س) متجلی گشته است .

فرماندار آران و بیدگل ضمن تبریک میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س)، هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، اظهار امیدواری نمود: در پرتو عزم ومجاهدت و با اتکا بر ارزش های گرانقدر دینی و انسانی و تلاش در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری با شعار" اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید، شاهد شکوفایی و نهادینه کردن بیش از پیش جایگاه  بانوان این مرز و بوم باشیم.

 

تعداد بازدید: 95
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal