فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1395/12/29 اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای شهرستان آران و بیدگل انتخاب شدند.
اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای شهرستان آران و بیدگل انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ، جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار ، اعضای هیات نظارت بر انتخابات ،مدیر آموزش و پرورش ، سرپرست اداره ثبت احوال و جمعی از معتمدین شهرستان برگزار شد.
فرماندار آران و بیدگل در این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و سال نو،قانون مداری را زمینه ساز برگزاری انتخابات سالم و قانونمند دانست و گفت: ان شاءالله انتخابات پرشور، سالم و قانونی با مشارکت حداکثری را داشته باشیم.

«ابوالفضل معینی نژاد» اجرای قانون برای حفظ و صیانت از رای مردم را مسئولیت سنگینی بر دوش مسئولان عنوان و خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا با فراهم نمودن زمینه اعتماد و ایجاد فضای برابر و مناسب برای فعالیت و مشارکت همه گروه ها و سلیقه ها مشارکت حداکثری مردم را بوجود آورده و در نهایت این آزمون حساس را با سربلندی پشت سر بگذاریم.

وی با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی و شفاف سازی تصریح کرد: فراهم کردن بستر برای حضور حداکثری مردم و تامین امنیت و سلامت برگزاری انتخابات از برجسته ترین وظایف دست اندرکاران و مجریان است .

بر اساس این گزارش؛ «حسین تقدیری»،«جواد صدیقیان»،«رضا بهرامی نژاد»،«مهدی عموزاده»،«احسان تقی زاده»،«محسن کرمانی»، مجید فائض پور»، و «رحمت اله مهدی»به عنوان اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان آران و بیدگل انتخاب شدند.
همچنین؛«علی کربلایی»،«عباس آقا عمویی»،«حسین سلمانی»،«سیدجعفر فاطمی» و ،سید علی اکبر سادات الحسینی» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
29
اردیبهشت ماه 96 انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود.

تعداد بازدید: 156
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal