فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1395/12/29 آخرین نشست خبری فرماندار آران و بیدگل با خبرنگاران  در سال 95
آخرین نشست خبری فرماندار آران و بیدگل با خبرنگاران در سال 95

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل،آخرین نشست خبری خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با فرماندار آران و بیدگل در سال 95 در محل فرمانداری تشکیل شد.
فرماندار آران و بیدگل در این نشست با قدردانی از همکاری خبرنگاران در انعکاس اخبار و رویدادهای سال 95 در این شهرستان به عملکرد نهادها و ادارات آران و بیدگل در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: کارهای مطلوب و مناسبی برای تحقق شعار سال در شهرستان انجام گرفته است اما کافی نیست و باید اعتراف کرد در این رابطه با هدف آرمانی و آن چیزی که شایسته‌ی مردم است فاصله داریم.

ابوالفضل معینی نژاد برقراری نظم و انضباط اداری و حمایت از بخش خصوصی را هدف اصلی خود در سال 95 عنوان کرد و افزود: خبرنگاران چگونگی اجرا و میزان رضایت مردم از این مهم را به عنوان مطالبه عمومی پیگیری و مطالبه گری کنند.
 
 

وی با اشاره به این که در بحث انتخابات وارد فاز اجرایی شده ایم افزود: رسانه ها می توانند در این زمینه فضای دلگرم کننده ایجاد کنند تا مردم با آرامش و امنیت حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.
معینی نژاد دو انتخابات پیش رو را بسیار مهم و حساس برای آینده کشور دانست و بیان کرد: به عنوان مجری باید بستری را فراهم کنیم تا مردم با شور و علاقه وارد صحنه انتخابات شوند و رسانه می تواند با تقویت نظام اطلاع رسانی، گسترش اعتماد و انسجام این شور و هیجان را ایجاد کند.
وی زمینه برگزاری انتخابات پرشور را احساس امنیت و آرامش برشمرد و تصریح کرد: فضای آرام و امن زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم می کند و برعکس فضای التهاب و درگیری سم مهلکی در این زمینه است که باید از آن پرهیز شود.

 
 

فرماندار آران و بیدگل با تشریح فضای سیاسی حاکم بر آران و بیدگل و توصیه به پرهیز از ایجاد اختلاف در مردم خاطر نشان کرد: همه‌ی دست اندرکاران، رسانه ها و معتمدان با پرهیز از ورود به دسته بندی های منطقه ای و دامن زدن به شایعات زمینه‌ی حضور حداکثری مردم در انتخابات را به وجود آورند.

وی از بهره برداری از 100 طرح عمرانی در یکسال گذشته خبر داد و گفت: برای بهره برداری از این طرح ها، اعتبار سه هزار و 420 میلیارد ریالی هزینه شده است که سهم بخش خصوصی بسیار بالاست و این نشان از ظرفیت بخش خصوصی و مردمی این شهرستان دارد.

 
 

فرماندار با اشاره به طرح های در حال احداث شهرستان اضافه کرد: جاده گرمسار و کنار گذر آران و بیدگل، ساختمان پلی‌کلینیک تامین اجتماعی، تکمیل جاده بخش مرکزی و احداث دو مرکز بهداشت روستایی از جمله طرح‌هایی است که در 6 ماه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 
 
تعداد بازدید: 77
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal