فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/07/18 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان تشکیل شد
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون فرماندار و دستگاههای مرتبط در فرمانداری تشکیل شد.

معاون فرماندار آران و بیدگل در این جلسه با اشاره به اینکه حدود 60 درصد از مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی در راههای برون شهری در محل حادثه و دقایقی بعد از آن رخ می دهد اظهار داشت: عملیات امداد و نجات جاده ای از اهمیت بالایی در نظام سلامت برخوردار است.

علی محمد یوسفیان بر لزوم آموزش همگانی در پیشگیری از حوادث و تصادفات جاده ای تاکید نمود و خاطرنشان کرد: در کشورهای صنعتی،حوادث ناشی از تصادف چهارمین علت مرگ و میر در تمام سنین است.
 
 

وی بیان داشت: اجرای مانور امدادرسانی جاده ای فرصت مناسبی برای شناسایی آسیبها ، محدودیتها و چالشهای فراروی عملیات امداد رسانی و بروز قابلیتها می باشد.

معاون فرماندار اظهار داشت: بمنظور ارزیابی عملکرد دستگاههای مرتبط، مانور لحظه صفر امداد رسانی در سوانح جاده ای در این شهرستان برگزار می شود.

وی فراهم شدن زمینه همکاری و انسجام دستگاهها در امداد رسانی،ارتقای هماهنگی و میزان پوشش پایگاههای امداد رسانی در جاده ها و ارتقای سطح خدمات امداد رسانی را از جمله اهداف این مانور برشمرد.

تعداد بازدید: 56
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal