فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/07/19 زنگ مهر عاطفه ها در مدارس آران و بیدگل نواخته شد
زنگ مهر عاطفه ها در مدارس آران و بیدگل نواخته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ،طی مراسمی و همزمان باسراسرکشور زنگ نمادین مهر عاطفه ها صبح امروز توسط فرماندار آران و بیدگل در مدرسه شهید خادمپور نواخته شد.

فرماندار آران و بیدگل در این مراسم یکی از مهمترین اهداف برگزاری جشن عاطفه ها را ترویج فرهنگ مهرورزی و انفاق ذکر کرد و اظهار داشت: فرهنگ غنی ما ایرانیان که منبعث از تعالیم انبیاء بزرگ الهی و آموزه های دینی ما مسلمانان است سر شار از مفاهیم و دستوراتی است که احساس مسئولیت نسبت به یکدیگر را مورد تاکید قرار داده است.

ابوالفضل معینی نژاد با بیان اینکه حضور در جشن عاطفه‌ها وظیفه انسانی است تاکید کرد: مردم نوع دوست ایران اسلامی همواره در مسایل اجتماعی برای رفع نیازمندیهای افراد جامعه پیشگام هستند.

 
 

وی انفاق در راه خدا را از مصادیق احسان در فرهنگ شکوهمند اسلام برشمرد و تصریح کرد: تا زمانی که مستمندان جامعه، به کمک و یاری نیاز دارند باید به آنان کمک کرد که برپایی این مراسم، کاری ارزشمند است.
مراسم مهر عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» با حضور فرماندار آران و بیدگل،معاون فرماندار، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)، معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان در مدرسه شهید خادمپور برگزار شد  و دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف و با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به کمک دانش آموزان بی بضاعت شتافتند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 86
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal