فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/07/20 نشست برنامه ریزی و هماهنگی تشییع شهید مدافع حرم «مرتضی جعفریان» و جزئیات مراسم آن شهید
نشست برنامه ریزی و هماهنگی تشییع شهید مدافع حرم «مرتضی جعفریان» و جزئیات مراسم آن شهید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، نشست برنامه ریزی و هماهنگی تشییع شهید مدافع حرم «مرتضی جعفریان» از اعضای تیپ فاطمیون با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن چهارم دی فرمانداری آران و بیدگل برگزار شد.

مسعود مقدم ستوده، بخشدار مرکزی شهرستان در این نشست امنیت امروز داخل مرزهای حرم را مرهون خون شهدای مدافع حرم ذکر کرد و اظهار داشت: شهدای مدافع حرم، افتخار بزرگ دفاع از حریم اهل بیت (ع) را دارند و هدف بسیار مقدسی را برای زندگی خود انتخاب کرده‌اند.
 
 

وی تصریح کرد: مدافعان حرم با احساس مسئولیت در فراسوی مرزهای کشور حضور یافتند تا برای دفاع از انسانیت و اسلام مقابل گروه های تروریستی بایستند و شهدای مدافع حرم برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) از تمام دنیا و زندگی خود گذشتند تا قرآن، اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی زنده بماند.

بنابر تصمیم اتخاذ شده در این جلسه، مراسم تشییع و تدفین این شهید مدافع حرم عصر روز دوشنبه 24 مهرماه  ساعت 15 و 30 دقیقه از ستاد نماز جمعه آران و بیدگل به طرف آستان مقدس امامزاده هاشم بن علی(ع) برگزار و در آن مکان به خاک سپرده می شود.
 
 

همچنین مراسم وداع با این شهید روز یکشنبه 23 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس باب المراد(امامزاده قاسم بن علی النقی(ع)) و مراسم ختم سه شنبه 25 مهرماه از ساعت 19 الی 20:30 در آستان مقدس امامزاده هاشم بن علی(ع) آران و بیدگل برگزار می شود.

مرتضی جعفریان، از اعضای تیپ فاطمیون، اعزامی از آران و بیدگل به سوریه است که در ایام محرم در درگیری با تروریست های داعش شهید شده است.

 
تعداد بازدید: 70
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal