فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/07/20 بخش عظیمی از توانمندی‌های جوانان و هزینه‌های کشور به خاطر مواد مخدر از دست رفته است
بخش عظیمی از توانمندی‌های جوانان و هزینه‌های کشور به خاطر مواد مخدر از دست رفته است

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ، ابوالفضل معینی نژاد فرماندار، مواد مخدر را یکی از چالش‌های کنونی کشور دانست و اظهار کرد: متاسفانه بخش عظیمی از توانمندی‌های جوانان و هزینه‌های کشور به خاطر مواد مخدر از دست رفته است

وی افزود: دولت به تنهایی قادر به مقابله و مبارزه با مواد مخدر نیست لذا باید همه دست به دست هم دهیم و با پیشگیری از رشد مواد مخدر جلوگیری کنیم.
معینی نژاد با تاکید بر این که ترویج مواد مخدر یکی از توطئه‌های دشمنان است، گفت: علیرغم این که در راه مبارزه با مواد مخدر شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم کرده‌ایم، متاسفانه روز به روز بر مشکلات این حوزه افزوده می‌شود.
فرماندار آران و بیدگل از وجود جوانان در زندان‌ها و یا در مکان‌هایی دور از خانواده ابراز تاسف کرد و گفت: این افراد علاوه بر ضربه زدن به جامعه خانواده‌های خود را نیز در معرض انواع آسیب‌ها قرار می‌دهند.
وی با اشاره به این که در چند سال اخیر مسئولان کشور بحث اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را مطرح کرده‌اند، تصریح کرد: همه مردم اعم از ائمه جمعه، ائمه جماعت و متولیان هیات‌های مذهبی باید پای کار بیایند و با آگاه سازی و آموزش با این آفت و بلای خانمانسوز مبارزه کنند.
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر این که دولت به تنهایی توان مقابله با مواد مخدر را ندارد خاطرنشان کرد: پیش از این که هزینه‌های گزافی بر سر درمان معتادان و ترک اعتیاد صرف شود، باید به پیشگیری از رشد مواد مخدر توجه داشت.

 

تعداد بازدید: 49
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal