فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1396/07/20 دیدار رئیس و کارکنان اداره پست آران و بیدگل با فرماندار
دیدار رئیس و کارکنان اداره پست آران و بیدگل با فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ،به مناسبت روز جهانی پست ،رئیس و کارکنان اداره پست آران و بیدگل با فرماندار دیدار نمودند.
ابوالفضل معینی نژاد ،فرماندار آران و بیدگل در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های این اداره خواستار تلاشهای مضاعف این عزیزان در قبال شهروندان شد و اظهار داشت: باید مجموعه اداره پست این شهرستان خدمتگزاری به مردم را در اولویت برنامه های اداری خود قرار دهند.
وی صنعت پست را به عنوان قدیمی ترین و مردمی ترین نهاد ارتباطی در کشور، با ایجاد شبکه عظیم انسانی و برخورداری از کارکنانی متعهد و دلسوز ذکر کرد و افزود: این نهاد با ارائه خدمات متنوع، روزآمد، فراگیر و کاهش فاصله ها و بهره وری زمان، در توسعه خدمات عمومی نقش ویژه ای را ایفا نموده است.
 
 
 
معینی نژاد تصریح کرد:این ابزار پراهمیت و کاربردی در طول زمان با پیشرفت جهان، به روز رسانی شد و امروز با به کارگیری فناوری های نوین افزون بر سرعت بخشیدن به فرایند انتقال مکاتبه ها، بر روند تسهیل جابه جایی مرسوله ها تاثیر گذار است.
وی ادامه داد: بی‌تردید اهمیت وجود پست در سطح جامعه و نقش مهم آن در بهره وری ملی و رشد اقتصادی و همچنین گسترش خدماتی در راستای ارتقای سطح خدمات، رضایت و رفاه عمومی بر هیچکس پوشیده نیست.

فرماندار آران و بیدگل با تبریک روز جهانی پست به مدیر و کارکنان این اداره اظهار امیدواری نمود: این مجموعه در پرتو منویات مقام معظم رهبری در سال  «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، در گستره ارتباطات جهانی با انتقال پیام ها و تبادلات اقتصادی، موفق و کوشا باشند.

شایان ذکر است هفدهم مهر ماه برابر با نهم اکتبر ماه به عنوان روز جهانی پست نامگذاری شده است.
 
تعداد بازدید: 45
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal