فرمانداری آران و بیدگل
خانه
ارتباط با فرماندار
فرماندار آران و بيدگل
ابوالفضل معيني نژاد
آخرین اخبار
 • news اعضای ستاد انتخابات شهرستان آران و بیدگل معرفی شدند
  « ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار در نشست با کارکنان این فرمانداری در احکام جداگانه‌ای مسئولان کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان را منصوب و اعلام نمود.
  1395/12/09
 • news انتخابات، بزرگترین قدرت در برابر دشمنان این نظام است
  رییس جمهوری در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات 1396 ، انتخابات را بزرگترین قدرت ایران اسلامی در برابر دشمنان دانست و با تاکید بر اینکه رای مردم، حق الناس است و همه باید از آن مراقبت کنند، گفت: امیدوارم در سال 96، شاهد انتخاباتی رقابتی، باشکوه و خیره کننده برای همه دشمنان و امیدوارکننده برای همه دوستان در سراسر دنیا باشیم.
  1395/12/08
 • news معاون فرماندار آران و بیدگل بر لزوم پیشگیری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان تاکید کرد
  معاون فرماندار آران و بیدگل فرماندار در جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با بیان این که تاکنون موردی از ابتلا به این بیماری در آران و بیدگل مشاهده نشده است تصریح کرد: ساماندهی مرغداری های سنتی و صنعتی باید در دستور کار قرار بگیرد و در صورت رعایت نکردن اصول بهداشتی با آن مرغداری برخورد قانونی شود.
  1395/12/07
 • news جلسه مشترک ستاد صیانت و کارگروه اموربانوان و خانواده شهرستان آران و بیدگل
  «علی محمد یوسفیان»معاون فرماندار در جلسه مشترک ستاد صیانت و اموربانوان و خانواده شهرستان اظهار داشت: ازنگاه اسلام کودکان،برکت زندگی و ذخایر ارزشمند جامعه به شمار می آیندکه این کودکان نیازها وحقوقی دارند و باید به درستی به آنان پرداخت.
  1395/12/05
 • news در مقابله با آسیب های اجتماعی تنها تلاش های دولت کفایت نمی کند
  «ابوالفضل معینی نژاد» فرماندار در جلسه کمیسیون ارتقاءامنیت اجتماعی شهرستان، عدم پای بندی به هنجارهای اجتماعی را موجب پیدایش آسیب اجتماعی ذکر کرد و بیان داشت:خانواده کانون اصلی رشد و تعالی انسان‌هاست و می‌تواند زمینه‌ساز تکامل بشر باشد.
  1395/12/03
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal