فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/01/25 فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پویش کمک به هم وطنان سیل زده: سیل مهربانی دانش آموزان و مردم فهیم این شهرستان یک فرصت خیرخواهانه است
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پویش کمک به هم وطنان سیل زده: سیل مهربانی دانش آموزان و مردم فهیم این شهرستان یک فرصت خیرخواهانه است فرماندار شهرستان آران و بیدگل در مراسم نمادین هفته پویش فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان برای کمک به هم وطنان سیل زده در آموزشگاه ابتدایی حاجیه خانم ابریشم چی آران و بیدگل گفت: سیل مهربانی دانش آموزان و مردم فهیم این شهرستان یک فرصت خیرخواهانه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در مراسم نمادین هفته پویش فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان برای کمک به هم وطنان سیل زده در آموزشگاه ابتدایی حاجیه خانم ابریشم چی آران و بیدگل گفت: سیل مهربانی دانش آموزان و مردم فهیم شهرستان آران و بیدگل به نیازمندان و سیل زدگان کشور، حرکت خیرخواهانه ای است که می تواند یک فرصت تربیتی و اجتماعی برای برطرف شدن بخشی از آلام و خسارات وارد شده به دانش آموزان و خانواده ها ی این عزیزان باشد.

وی در جمع دانش آموزان اظهار داشت: در حالی امسال، سال نو را آغاز کردیم که مردم برخی از شهرهای استان های گلستان، خوزستان و لرستان با سیلاب و ویرانی روبرو شدند و تعدادی از هم وطنان جان باختند و تعداد زیادی هم مصدوم و بی خانمان شدند.

دکتر بایبوردی پویش فرهنگیان و مشارکت 20هزار نفر از دانش آموزان شهرستان آران و بیدگل برای کمک به هم وطنان سیل زده را ستودنی دانست و افزود: اولویت کمک های اهدایی مردم این شهرستان به سیل زدگان، به جز کمک های مورد نیاز دانش آموزان سیل زده، مواد شوینده و بهداشتی، کنسروجات، پوشاک، زیرانداز و پتو است.

وی  با اشاره به دانش آموزان درگیر سیل اخیر برتقویت حس همدلی و نوع دوستی با آسیب دیدگان این حادثه از مردم فهیم شهرستان آران و بیدگل خواست کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به کمیته امداد امام خمینی(ره)، جعیت هلال احمر و موکب های اربعینی این شهرستان تحویل دهند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به کمک 7 میلیارد ریالی مردم این شهرستان بر تسریع تامین مایحتاج و نیازمندی‌های ضروری حادثه‌دیدگان سیل اخیر تاکید کرد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم دانش آموز اهل پلدختر استان لرستان که در آموزشگاه صباحی این شهرستان مشغول تحصیل است به بیان گوشه ای از وقایع این سیل پرداخت.

هفته پویش فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان آران و بیدگل  برای کمک به سیل زدگان اخیر کشور از 24 لغایت 30 فروردین سال جاری در 130 مدرسه این شهرستان اجرا می شود که مردم نوع دوست شهرستان آران و بیدگل می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0109482359008 به نام وام ضروری فرهنگیان و کمک های غیر نقدی خود را به ساختان مدیریت آموزش و پرورش و کلیه مدارس این شهرستان تحویل دهند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal