فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/01/27 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: 412 خانوار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان آران و بیدگل فاقد مسکن هستند
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: 412 خانوار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان آران و بیدگل فاقد مسکن هستند دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه خیرین مسکن ساز این شهرستان بیان داشت: 412 خانوار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان آران و بیدگل فاقد مسکن هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه خیرین مسکن ساز این شهرستان بیان داشت: مردان و زنان خیّر، توانمند و نیک اندیشی  در این شهرستان هستند که در یک مسابقه همگان پیروز شرکت می کنند و با ارائه خدمات ارزشمند نام نیک و جاودان از خود برجای می گذارند.

وی شهرستان آران و بیدگل را از حیث تعداد خیّرین و مشارکت های مردمی ممتاز خواند و افزود: با فرهنگ سازی صحیح، هر شهروند می تواند در کمک به همنوعان یک خیّر باشد.

وی با اشاره به ثبت انجمن مردم نهاد خیرین مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل در سال 1393 به شرح و وظایف این انجمن پرداخت و خواستار به روز رسانی و فعالیت مجدد این انجمن  شد.

دکتر بایبوردی بهره گیری از فرهنگ اسلامی تعاون در جامعه و ترویج ساخت و ساز مسکن برای محرومان و همکاری با تشکل های دیگر در جهت تامین مسکن محرومین را از جمله اهداف انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل نام برد.

وی افزود: پشتیبانی مالی و غیرمالی و بسترسازی برای تامین مسکن محرومان، تعیین و توسعه روش های مختلف تامین مسکن و گسترش فرهنگ مشارکت اجتماعی در ابعاد گوناگون در جهت تامین مسکن محرومان از دیگر اهداف انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ترویج فرهنگ وقف به منظور تامین مسکن محرومان، برنامه ریزی، سازماندهی برای جذب کمک های مردمی و دولتی و نظارت بر حسن انجام نظریات و نیات اهداف شرعیه خیرین این شهرستان  را از مهمترین وظایف این انجمن ذکر کرد.

وی اضافه کرد: تلاش در جهت تامین و تقویت بنیه مالی انجمن و تلاش در جهت ساخت و ساز خانه های استیجاری برای اقشار محروم و نیازمند شهرستان آران و بیدگل از دیگر وظایف انجمن خیرین مسکن ساز این شهرستان است.

دکتر بایبوردی بیان داشت: 412 خانوار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان آران و بیدگل فاقد مسکن هستند که باید بر اساس اولویت بندی و با همکاری خیرین نیک اندیش این شهرستان در جهت تامین مسکن آنان اقدام نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal