فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/02/22 فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد:  آغاز توزیع 20 تن شکر به نرخ دولتی در این شهرستان/ امروز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 1398  با حضور بازرسان اداره صمت از ساعت 17 الی 20
فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: آغاز توزیع 20 تن شکر به نرخ دولتی در این شهرستان/ امروز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 1398 با حضور بازرسان اداره صمت از ساعت 17 الی 20 دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهارکرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای تنظیم قیمت بازار و توزیع اقلام ضروری مردم شهرستان آران و بیدگل از ساعت 17 الی 20 امروز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 1398، 20 تن شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهارکرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای تنظیم قیمت بازار و توزیع اقلام ضروری مردم شهرستان آران و بیدگل از ساعت 17 الی 20 امروز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 1398، 20 تن شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه 20 تن شکر در30 فروشگاه شهرستان آران و بیدگل با نرخ دولتی هر کیلو 3 هزار و 450 تومان عرضه می شود افزود: توزیع این شکرها در شهر آران و بیدگل در فروشگاه های مهر نرگس(خیابان ولیعصرعج)، سلامت(خیابان امام رضاع)، زرین(بلوار عاملی)، میرافضلی (خیابان جمهوری)، امیران(خیابان سلیمان صباحی)، عنایتی( خیابان 22 بهمن) و خانواده(سه راه جمهوری) انجام می شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: در شهر نوش آباد در فروشگاه های سیزان، خاتم الانبیاء(ص)، آوا و شرکت تعاونی این شهر توزیع می شود.

وی ادامه داد: فروشگاه های حیدری، آقایی، رحیمی و منتظر المهدی(عج) در سفیدشهر و همچنین در روستاهای علی آباد، محمدآباد و یزدل دربخش مرکزی این شهرستان با نظارت دهیاریهای این روستاها توزیع می شود.

دکتر بایبوردی اضافه کرد: فروشگاه های ریجنی، معصومی، قائم، امامزاده عبدالله (ع) و فرهنگیان در ابوزیدآباد نیز از دیگر مراکز توزیع شکر به نرخ دولتی خواهند بود.

وی اظهار داشت: شکر به نرخ دولتی در فروشگاه های منتخب روستاهای بخش کویرات در فروشگاه های خادمی (روستای یزدلان)، سوپر مارکت سید (روستای کاغذی)، اخلاقی(روستای قاسم آباد)، قاسمی (روستای حسین آباد) توزیع می شود و در روستاهای علی آباد، محمدآباد، ریجن و فخره با نظارت دهیاریهای این روستاها این امر صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: نظارت همه جانبه ای در خصوص توزیع و فروش اقلام اساسی مردم شهرستان آران و بیدگل انجام می شود و مردم نیز می توانند تخلف های احتمالی از سوی اصناف را به اداره صنعت، معدن و تجارت و یا فرمانداری این شهرستان اطلاع دهند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل علت عدم توزیع شکر دولتی در روز گذشته را نبود بازرسان صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در مراکز توزیع ذکر کرد و افزود: حضور بازرسان مقیم در مراکز توزیع  به عنوان درخواست بخش عظیمی از مردم این شهرستان باعث می شود تا اقلام اساسی و مورد نیاز مردم به شکل صحیح و عادلانه به دستشان برسد و از سوء استفاده های احتمالی برخی سودجویان جلوگیری شود.

 

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal